Skocz do zawartości

etz 251


Gość elm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem:

Mianowicie,nie mogę doć rady z ciagle (okapconą świecą)czarną swiecą.

Jest to bodajże przyczyna gaznika i zapłonu,cuda wyprawiałem z zapłonem,

kupiłem gaznik BING bez rezultatu .

Dzieje sie tak że etka po przejechaniu 10km sama staje

Muszę świece wykręcić przeczyścić i można jechać dalej i tak wkoło macjeju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak ten osad na świecy jest taki oleisty to pewnie simmering na wale bo skoro nawet na nowym gażniku tak masz to kwestia jego stanu odpada(oczywiście świeca ma prawidłową ciepłote i jest nowa :clap: :?: :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osad na swiecy nie jest olejsty,jest całkowicje suchy czarny.

Zapomnialem wspomnac że mam elektroniczny zapłon.

Jeszcze jedno pytanko:

Zapłon elektroniczny jest przykrecony srubą ,lecz ma on minimalne kołysania na boki (zrobił to gościu od kturego kupiłem etz, poco niewiem i

nic mi na ten temat nie wiadomo) przypiłował on ta częsc co wchodzi sruba mocująca zapłon i jest nierówno spiłowana dlatego ma zapłon lekkie kołysania na boki.

czy to może mieć wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ty za spokojnie jezdzisz? (za niskie obroty i swieca sie sama nie oczyszcza) moze za nisko iglica ustawiona? A moze swieca za ciepla?
Ale od spokojnej jazdy motocykl by nie stawał. Świeca jak już może być za zimna a nie za ciepła :!: Skoro nie jest oleisty osad to simmering raczej odpada a przyczyną jest najprawdopodobniej za bogata mieszanka czyli trzeba pobawić się z regulacją gażnika(poziom paliwa w komorze pływakowej,iglica,sprawdż też czy tłoczek od ssania dobrze trzyma)Z tym zapłonem też popatrz(jak regulacja gażnika nie pomoze)No i olej do paliwa lej w dobrych proporcjach(1:50) :D Pewnie tak lejesz ale jak nie to zacznij :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...