Skocz do zawartości

Virago czy Kawasaki


Dymo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje gratulacje - motor to podstawa zdrowej egzystencji

Choć sam posiadam kawkę vn 800

to virago 750 ma mój sąsiad i kumpel zarazem

jeździłem fajny sprzęcik

Virago podoba się mojej żonie - i pewnie będę musiał nabyć jej takie cacko na następny sezon

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki za wszystkie odpowiedzi. Za mna już pierwsze 200 km i jak narazie wszystko SUPER. Muszę teraz dowiedzieć sie wszystkiego o obsłudze tego sprzętu. Dzisiaj miałem trochę czasu więc porozkręcałem trochę i znalazłem co jest co. Ale to jeszcze mało. Potrzebuję info na temat obsługi, czyszczenia konserwacji itp. Jest to mój totalnie pierwszy MOTO takiego kalibru. Mam tu w bazie NATO (tu obecnie pracuję) 2 posiadaczy z USA ale oni się nie bawia w obsługiwanie i daja do SERVISU a niemiecki servis jest piekielnie drogi i nie konicznie zawsze dobry (wiem z doswiadczenia z autem). Teraz czytam historię tego forum i wszelkie porady dotyczące 535. Jak macie jakieś ciekawostki to z góry dziękuję. A ha jak ktoś wie gdzie znaleźć coś takiego jak instrukcje obsługi po polsku lub angielsku to też będę wdzięczny.

Serdecznie pozdrawiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak ktoś wie gdzie znaleźć coś takiego jak instrukcje obsługi po polsku lub angielsku...

 

Hey.

 

Mam oryginalną instrukcje obsługi w językach: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i włoski.

Mogę Ci skserować i przesłać pocztą. Ze skanowaniem będzie problem, bo mój wiekowy skaner ledwo zipie, a do lepszego sprzetu niestety nie mam dostepu ;)

Na dysku mam za to fiszki i jeśli jestes zainteresowany, to poślę Ci na mejla.

 

Pzdr, D.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...