Skocz do zawartości

MGH - kiedy wyjazd do Modlina?


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem prognozy pogody na weekend, skontaktowałem się z Zibiano i wyszło mi, że niedzielny wypad do Modlina najprawdopodobniej dojdzie do skutku. Może nie będzie najcieplej, ale ma być raczej słonecznie. Proponuję powtórkę procedury przećwiczonej przy okazji wypadu do Ciechanowa. Osoby, które chcą jechać proszę o wpisywanie deklaracji uczestnictwa w tym wątku. W piątek sobie ostatecznie potwierdzimy wyjazd. Ponieważ tym razem bierzemy przewodnika, więc decyzja piątkowa będzie raczej ostateczna.

Plan wyjazdu ustalony wcześniej pozostaje aktualny, przy czym myślę, że ruszymy o 11.00 (w nocy będzie chłodno, więc niech się trochę ociepli). Ale to jeszcze potwierdzimy sobie w piątek. Pamiętajcie o latarkach i kasie na przewodnika.

 

I jeszcze drobna uwaga. W przypadku Modlina droga jest dośc krótka, a potem czeka nas kilka godzin łażenia na piechotę po twierdzy. Jeśli ktoś się nastawia na nawinięcie sporej ilości kilometrów, to raczej nie ten wypad.

 

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kontakcie z Zibiano. Są dwie sprawy:

O tym, czy pojedziemy, przekonamy się w piątek. Dam znać do 15.00 w tym wątku. Zbyszek dalej walczy ze sprzętem i chociaż nalega, abyśmy w razie czego jechali bez niego, ja uzurpuję sobie prawo veta. On załatwiał wszystko, on jedzie z nami. Inaczej byłoby to nie w porządku. Może wykombinuję coś zastępczego, gdyby nie wypalił nam znowu Modlin.

Druga sprawa. Wyjazd, jeśli dojdzie do skutku, w niedzielę o 10.00. Myślałem o 11.00, ale Zbyszek przekonał mnie, że 10.00 to lepszy pomysł.

Ponieważ mam spory problem z komputerem i muszę korzystać z uprzejmości kolegów, pewniejszy kontakt ze mną dziś i jutro na komórkę. Macie ją w materiałach.

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, nooooo uwiezcie zrzera mnie juz , importer czesci nie moze jednej czesci dowiesc juz tydzien !!!! :| a we mnie sie przekreca, dopiero w piatek jest nastepna dostawa czesci i jak nie bedzie jej w transporcie o znowu leze.....

probowalismy juz czesci od innych podobnych moto, ale honda wymyslila sobie taki rozmiar walka ze nic innego nie pasuje

i mam LIPE !!!

a co do przewodnika, to chyba musze juz zadzwionic, prosili zebym 3 dni przed, ale zadzwonie i zapytam sie czy nie mozna w piatek jeszcze zamowic.

pozdrawiam

zdruzgotany zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszla jeszczre jedna opcja !!!!

w piatek przewodnicy sie rozjezdzają na jakas impreze do wroclawia i zostaje tylko dwoch chyba na 11 maja grupe jakas inna i dopiero jutro sie dowiem czy bysmy dostali oddzielnego przewodnika !!! bo Pani nalega :P jesli nie, wieza tatarska bedzie otwarta i mozna zwiedzic, ale w teren to juz przewodnik potrzebny o a takowym dowiem sie jutro !!!

skomplikowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, z uwagi na niejasną sytuację odnoście wyjazdu zapisałem się w terminie 23-24.04 na kurs techniczny w www.motoszkola.pl.

Kurs trwa w sobotę i niedzielę do ok. 15.30. na terenie Modlina. Jak będziecie jeszcze w pobliżu ok. 15.300 to do was dołączę. Bede dzwinil do Huberta.

 

Pozdr.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę, że:

1.) Zbyszek nadal ćwiczy sprawność dostarczania części przez Honda Poland,

2.) Przewodnicy w Modlinie rozjeżdżają się po śwecie,

3.) W niedzielę ma być zimno, a część uczestników wypadu do Modlina ma w następnym, tygodniu lecieć na kilka dni na Mazury - smarkanie w kasku bywa dość dużym wyzwaniem,

czując się trochę odpowiedzialnym za zdrowie wszystkich, a także szanując Wasz czas i nie chcąc trzymać Was w niepewności (nic nie jest tak wku&(^%@#$ jak niepewność) przemyślałem wszystko i przekładam wypad do Modlina. Zatem w niedzielę nie jedziemy.

Wybaczcie. Serce mówi jedno, a rozum drugie. Tym razem słucham się rozumu. Termin Modlina ustalimy po powrocie z Mazur.

Pozdrawiam,

Hubert

 

ps.

Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć, że:

1) Do trzech razy sztuka;

2) Mam już mocno zarysowany plan sierpniowego wyjazdu na MRU. Szczegóły jakoś tak w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...