Skocz do zawartości

Łódź i okolice


siwypfk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spora ekipa szykuje się na rozpoczęcię w Częstochowie (w niedziele 24.04)

Je też zamiast jechać na Bemowo ruszam z nimi.

 

Jak bedę wiedział o której i skąd - dam znac na forum.

 

Swoją drogą może umówmy się (forum z Łodzi) w najbliższą środę dla odmiany np. na placu Dąbrowskiego tak pomiedzy godziną 19 a 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą może umówmy się (forum z Łodzi) w najbliższą środę dla odmiany np. na placu Dąbrowskiego tak pomiedzy godziną 19 a 20?

 

Ja bardzo chętnie tylko, że do 20 mam zajęcia na polibudzie :roll:

 

Wiadomo coś tej Częstochowie więcej? po ile wjazd i co w cenie?

Może też zachacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro nie ma innych propozycji to tak: Na placu Dąbrowskiego czekam do 20 potem jadę pod Dekompresję - jak ktoś nie zdąży niech tam od razu przyjedzie.

Innej Suzuki DR600 w Łodzi nie znam więc łatwo mnie poznacie (taka biało niebieska)

 

Co do Częstochowy to impreza jest bezpłatna (nie licząc paliwa oczywiście)

W samej czestochowie będzie msza motocyklowa oraz parada (czyli w sumie podbne atrakcje co na Bemowie tyle, że za darmo i bez trzody)

 

Co do wyjazdu to planujemy jazdę przez Bełchatów i tam łączymy się ze sporą ekipą znajomych. Spotykamy się na Retkini powiedzmy 5.15 rano (niestety musimy tak wcześnie) koło krańcówki tramwajowej.

Jak ktoś będzie chetny to dajcie znać bo ja z kumplami spotykamy się pod blokiem jednego z nich i jak bedę wiedział, że nikt więcej nie jedzie to nie bedę nikogo szukał koło krancówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tylko na placu Dąbrowskiego do 20.00 moze troche dłuzej.

No i wstyd się przyznać ale podjadę grafitowym Saabem 900 :oops:

 

p.s.

 

nie to żebym się pogody przestraszył ale zaraz potem jadę poza Łódź i musze ze sobą parę klamotów zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...