Skocz do zawartości

Lampa jawa mz


Mozej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jawke 350TS i chce wstawić przód od mz (tarczówka ;) )... i nie wiem czy lampe też bede musiał kupić ;) A chce mieć moto czym prędzej złożoną bo czeka mnie przegląd... no i śniegi topnieją ;)

Właśnie chodziło mi o te mocowania.. czy da rade ;) jesli nikt nie bedzie miał pewności to pozostanie mi czekać na paczke z przodem od Mz a potem mieć nadzieje że lampe da rade zamontować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zamocowac jak u milimetra

tylko że milimetr miał przód od mz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe moge sie wypowiedziec na temat przodu z mz zakladanego do jawy...Wlasnie skonczylem przzerabiac ten temat...

Jesli chcesz dam Ci pare rad..

1 znajdz bardzo dobry przod

2 sfazuj lagi od mztki tak zeby wlazly z polki od jawy

3 wytocz sobie tulejki albo podloz bardzo cieka blache pod dolna polke zeby lagi nie gonily (rozne srednice)

4 musisz przyciac katowka klamke od hamulca na kierownicy bo jawa ma beznadziejnie spawane na stale

5 lampe mozesz zostawic orginalna od jawy na tych samych uchwytach

mozesz tez wsadzic lampe od etki...z przelozeniem lampy z etki do jawy nie ma wiekszego problemu, z przelozeniem lampy jawy do etki trzeba by kombinowac...

aha no i jeszcze jedna rada...warto zainwestowac w lepsza pompke niz mz.

Jakbys potrzebowal pomocy to wal smialo.

Powodzenia

PS ja obecnie mam zacisk od mz a pompe od gpz500 moto staje w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...