Skocz do zawartości

Apriia Classic 50 (Red Rose) czy Jincheng JC50Q-8 "Knig


steryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filu Osa to historia która ma już troche lat jeżdżąc dobrze odnowionym sprzętem robisz większą sensacje na drodze niż aprillą czy inym noworzytnym wynalazkiem który przejeżdża cały czas :P umnie w mieście gość ma SHL świetnie odnowiona to gazeta z nim wywiad zrobiła:P

 

co do motoru moj kolega ma suzuki gt 80 wygląd czopera a dzwięka skrzywdzonej kobiety :/ przypuszczam ze inne małe czopery pewnie też tak chodzą ;)

 

Siema.

Masz całkowitą racje, ale ta WFM 50 wygląda jak pojazd sprzed 30 lat, a dla młodego 13-letniego adepta to chyba nic fajnego tłuc ise czyms co wygląda jak komar. Oni chcą coś na czasie, ładnego nowoczesnego, oczywiście są wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW WFM RZĄDZI........ ra :P :P ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :P :P

tak ogólnie to ja też radziłbym Ci kupićmałe enduro, ale jeżeli wypierasz pomiędzy rycerzykiem, a aprilią, wybór jest prosty.......::::::...... bierz aprilię

 

;) ;) ;) :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny sprzet. Zawsze mozesz probowac sie targowac. Zobacz jak ta Aprilia dobrze wypada na tle SUzuki RMX50 ktory jest sporych gabarytow. Knight wygladalby przy nim jak motorynka :clap: . Tak, te Aprilie maja dozownik oleju.

 

Na tle suzuki smx :D :D . :D

No Knight dużo mniejszy jest... .

Zadbana , młoda aprilka, potargujesz sie i spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle suzuki smx   .  

No Knight dużo mniejszy jest... .  

Zadbana , młoda aprilka, potargujesz sie i spoko.

Opppss :roll: Sorki nie zwrocilem uwagi na to ze to supermoto :clap: . Widzialem kilka razy Knighta na ulicy i wg. mnie wyglada conajmniej smiesznei... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do motoru moj kolega ma suzuki gt 80 wygląd czopera a dzwięka skrzywdzonej kobiety :/ przypuszczam ze inne małe czopery pewnie też tak chodzą ;)

 

To Ty chyba nie słyszałeś odgłosu pracy aprili classic...... to więcej pierdzi niż jedzie :] gt 80 w porównaniu do tego pracuje jak czterosów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt 80 w porównaniu do tego pracuje jak czterosów ;P

W mojej Ts50er (1980rok) po tuningu na 70cc byl silnik jak w GT. Powiem szczerze ze ten sprzet jak na 2suwa o takiej pojemnosci brzmial powaznie i dosc basowo (porownujac do mojej obecnej maszyny mozna powiedziec ze chodzil jak 4suw :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem i na Aprillce i na Knight'cie. Sporadycznie, bo sporadycznie ale jednak. Knighta mial moj kumpel, dla mnie to byl szok bo mialem wtedy stelle :P Aprillke mial moj wujek. Co do czesci do Knighta to we Wrocku nie ma z tym problemu i wydaje mi sie, ze beda duzo tansze. Bylem u dealera i powiedzial, ze np. tlumik kosztuje 200zl. Kiedys chcialem go kupic dlatego sie tym troche interesowalem. A ta Aprillka byla bodajze z 92r. i moj wujek kupil ja w Austrii za 5000 schylingow, czyli za ok. 1500zl. Jezdzilem nia krocej niz Jinghengiem bo tylko na wakacjach i z tego co pamietam to wymagala regulacji, bo jechalem nia tylko 65km/h. Z tego co pamietam to miala 5 biegow a Knight 4, ale nie jestem pewien. Ja bralbym Aprillke, z tego powodu, ze lepiej wyglada i jest solidniejsza.

Dodam jeszcze, ze i jednym i drugim bardzo przyjemnie mi sie jezdzilo.

Ale ja na wszystkich moto czuje sie dobrze ;)

Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym zapomniał chinol mniej pali mój kumpel miał i wychodziło 2 litry, co do 2 taktów to mam doswiadczenie z gilera 50 i paliła mi na trasie ok3-3.5 a w miescie powyzej 4 , sadze ze aprilia tez cos kolo tego i doliczyc olej do paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda - rd80 nic nie udaje, poprostu motorek, ale mówiac szczerze taka "bryła" (w sensie płaski) zupełnie mi sie nie podoba... Ale o gustach sie nie dyskutuje...

 

Łysy - problem z JI Knight jest taki ze wyglada to troche jak miniaturka... no małe to jest, no...

 

Knight ma jeszcze jedna przewage - cena uzywanego jest nawet 1/2 niższa niz aprilki. Aprilka - ładniejsza, droższa, ale większa i z tego co czytam lepsza jakość. Troche martwi 2-suw bo może brzmiec śmiesznie (a moze nie? w końcu che sie uczyc i jeazda bedzie po mieście, wielkich predkosci nie osiągnę...) Na razie mi namieszaliście, bo jak widać gdzie 2 Polaków tam 3 opinie :-D

 

Ale jak patrze na to: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46493316 to blizej jestem aprilki.

 

No ale jeszcze z miesiąc, radźcie, radźcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejde troche z tematu... Słyszeliście o czymś takim jak WEKTOR 150?? Kumpel sobie to cudo sprawił... wymiał ma nieziemski jak na tą pojemność... To co mnie najbardziej zdziwiło to fakt że przy 4T on kręci ponad 12-13 tys obrotów na minute :shock: Jeszcze przy takiej pojemności.. no zdziwiłem się :) Słyszał ktoś coś o tym moto? Jakieś opinie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...