Skocz do zawartości

Problem z detką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problą z moją DT 125R, otóż niedawną ją kupiłęm i zarówno przy jeździe próbnej jak i zaraz po zakupie moto odpalało przy zaledwie dotknięciu kopki, ale od kiedy skończyła mi się benzyna i musiałem zapchac moto do domu, nie chce już normalnie odpalać...muszę ją długo pchać i kilkakrotnie zjeżdżać do garażu oby odpaliła...na kopkę nie reaguje w ogóle....jak wyczyściłem świecę moto raz odpaliło (chyba dopiero za 10 czy 15 kopnięciem), ale tylko raz potem sytuacja już sie powtarzała, co powinienem tarz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odpalanie odbywało sie przy zimnym silniku, ostatni raz odpalanym kilka godzin wczesniej?? bo dt 125 cieżko odpala na zimnym silniku jak postoi kilka godzin, po tygodniu to juz lekka masakra :D trzeba troche pomachac manetka gazu zeby do cylindra dotarlo troche paliwa i załaczyc ssanie :D

czyli podsumowujac , jak uda sie odpalic moto, zgas je i spróbuj odpalic jeszcze raz, jak odpali od pierwszego to wszystko jest ok

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odpalanie odbywało sie przy zimnym silniku' date=' ostatni raz odpalanym kilka godzin wczesniej?? bo dt 125 cieżko odpala na zimnym silniku jak postoi kilka godzin, po tygodniu to juz lekka masakra :D trzeba troche pomachac manetka gazu zeby do cylindra dotarlo troche paliwa i załaczyc ssanie :D

czyli podsumowujac , jak uda sie odpalic moto, zgas je i spróbuj odpalic jeszcze raz, jak odpali od pierwszego to wszystko jest ok[/quote']

Dziwne. Moja pierwsza DY po 2 miesiącach stania zapaliła za piewszym kompneciem i to w styczniu. Klient który ja kupywał juz nawet nie chciał sie targowac jak to zobaczył. Druga DT tak samo po długim czasie stania w komisie zpaliła za 2 albo 3 kopnieciem. Wsytarczy ssanie i zero gazu.

Więc eni zgadzam sie z Tobą ze DT cięzko palą. Wystarczy dobr regulacja i umiejętność odpalenia.

Nawet kolega który siepyta o przycyzne że wczeniej paliła praktycznie na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w city bylo kilka dt 125 i chyba każdy skarzył sie, że jak troche postoi to ciężko pali... chociaz u mnie przydało by sie wstawic wieksza dysze :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niesety nawet jak jest rozgrzana to nie chce palić.... :D i mnie to o tyle dziwi że jeszcze niedawno wystarczyło poprostu dotknąć kopki...przeskoczyły pierwsze trybiki i już chodziła...a teraz bida

Nie odpowiedziałeś na pytanie czy jak juz zapali to czy normalnie chodzi. bo to może być syf w gźniku po tym jak paliwo Ci sie skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odpali to ciągnie jak dzika, tak mi sie przynajmniej wydaje bo przedtem miałem DT 80 a to nie ma żadnego porównania, jak tamtą miałem dłużej to od rzzu czułem jak coś sie zaczynało dziać w gaźniku a tu nie mam punktu odniesienia...bo po kupnie miałem widocznie resztkę benzyny i gdy doszło do przejażdzki (poza paroma odapleniami w garażu) to bena mi sie skończyła po niecałej minucie jazdy i teraz nie wiem czy ta detka powinna iśc jeszcze lepiej niż idzie...ale wydaje mi sie że jak juz zaskoczy to chodzi ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...