Skocz do zawartości

Suzuki ts 70


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam pytanie ponieważ mój kolega zamierza kupić jakies małe enduro wiec zaproponowałem mu to suzuki: http://bikepics.com/pictures/298984/

co prawda z zewnątrz wygląda słabo ale znam właściciela i jak na zarejestrowaną na motorower 70 za 1500zł nie jest bardzo zła. Ostatnio była na allegro. Co do lakieru to na początek nie widze problemu bo koles sie przesiada z rometa i bedzie latal tylko po lekkim terenie i wsi. Co o niej myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema  

Mam pytanie ponieważ mój kolega zamierza kupić jakies małe enduro wiec zaproponowałem mu to suzuki: http://bikepics.com/pictures/298984/  

co prawda z zewnątrz wygląda słabo ale znam właściciela i jak na zarejestrowaną na motorower 70 za 1500zł nie jest bardzo zła. Ostatnio była na allegro. Co do lakieru to na początek nie widze problemu bo koles sie przesiada z rometa i bedzie latal tylko po lekkim terenie i wsi. Co o niej myślicie??

To motor dobrego kumpla jak juz mowilem Max :D. Silnik spoko a z zewnatrz taki zwalony lakier bo kolega ch*****m sprayem malowal (takim za 8zl :D ). Wszystko super tylko z tego co pamietam w przednim zawieszeniu trzeba olej zmienic i simeringi wymienic. On dal za nia jakies czas temu z motorlandzie ponad 4000zl. Oni sprowadzaja TS-ki z japonii robia tak ze wygladaja naprawde jak nowe! Wszystko jak orginal! Pozatym ta Ts-ka ma kit tuningowy Polini co tez jest duzym plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1500 zl bym ja bral. Ona jest troche z zewnatrz dojechana, ale podobno te silniki sa od RMX wiec mocna konsrukcja. Jeszcze jest na motorower zajerstrowana, a ma 70cm. To jest dodatkowy plus. Tylko mnie nie pokoi ta cena. Moze jest jakas wada ukryta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1500 zl bym ja bral. Ona jest troche z zewnatrz dojechana, ale podobno te silniki sa od RMX wiec mocna konsrukcja. Jeszcze jest na motorower zajerstrowana, a ma 70cm. To jest dodatkowy plus. Tylko mnie nie pokoi ta cena. Moze jest jakas wada ukryta...

To jest pewniak motor kumpla i kumpel chce kupic takze gowna nie wcisne :D. Gadalem z tym co sprzedaje zeby pomalowal i sprzedal ja po duzo wyzszej cenie ale nie chce mu sie z tym pieprzyc po prostu. Przesiada sie na fulla 125cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem. Ta TS stoi na allegro za 2300zl. Gosciu napisal nawet ze dostala w kość, kapa jedna ma dziure ktorą jest poxilina zaklejona. To ja juz wole poczekac, aż Strzalek_t bedzie sprzedawal swoja DT na koniec wakacji chyba. Ona pewnie jest stanie dobrym, wkoncu jest po opieką fachowca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpoieem że w pierwszym poście jest odpowiedź.

No fakt :D

Oj wiem. Ta TS stoi na allegro za 2300zl. Gosciu napisal nawet ze dostala w kość, kapa jedna ma dziure ktorą jest poxilina zaklejona. To ja juz wole poczekac, aż Strzalek_t bedzie sprzedawal swoja DT na koniec wakacji chyba. Ona pewnie jest stanie dobrym, wkoncu jest po opieką fachowca;)

Ja ta TS-ka latalem kilkadziesiat razy i jej "Wada" to to ze gownem jest polamlowana :D. Pozatym 2300zl to kup teraz. Na poczaktku kolega chcial wziac 1000zl to powiedzialem mu zeby troche cene podniosl bo sie znamy 9 lat i szkoda by mi go bylo :D. A tak to odziwo ma wszystkie plastiki i to nic nie polamane. DZiura w deklu jest od mocniejszej gleby na asfalcie (nozka od hamulca sie wbila w silnik :D ) ale nic nie cieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy TS czy DT?? TS jest mniejsza ,lzejsza, ma 70 cm, na motorower, a DT wieksza, ciezsza, tarcza, dozownik. Zebym mial pewnosc ze silnik jak zegarek chodzi to bym kupil. Ale to wszystko zalezy od kumpla Simaka_Enduro. Jak on kupuje, to niech bierze, nie chce sie wstrącac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT napewno lepiej idzie

Z tym sie absolutnie nie zgodze!! Ts wazy prawie 30kg mniej a silnik podobna moc (po tuningu na 70cc i wybebeszeniu dyfuzora). Zrozumcie ze to ten sam silnik co w RMX-ie wiec dlaczego mialbybyc slabszy?? :D Nawet jak ten kumpel kupowal cylinder do TS-ki to na opakowaniu mial napisane RMX. A zawieszki to i obydwa sprzety maja badziewne chociaz TS-ka nawet na torze mi zadko dobija takze da sie zyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... I tu zaczynam sie zastanawiac. Z tego co ja wiem:

- TS i DT maja dozowniki,

- moc jest po odblokowywaniu podobna,

- TS jest troche mniejsza i o wiele lzejsza niz DT,

 

Tak więc nasuwa sie pytanie:

 

Co lepsze na poczatek TS czy DT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawieszka to wiadomo że ma dużo do zyczenia ale mimo wszystko takie są moje odczucia że w DT jest ona ciut leprza, a co do tego że TS jest lrzejża to jeszcze nic, co z tego że lrzejsza skoro to seryjnie 50ccm, a dt80 to poprostu inna charakterystyka silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawieszka to wiadomo że ma dużo do zyczenia ale mimo wszystko takie są moje odczucia że w DT jest ona ciut leprza, a co do tego że TS jest lrzejża to jeszcze nic, co z tego że lrzejsza skoro to seryjnie 50ccm, a dt80 to poprostu inna charakterystyka silnika.

Wiesz ale np MTX50 i MTX80 roznia sie tez tylko cylindrem :D. Ja latalem na TS i DT i sa bardzo podobne jesli chodzi o moce - kolega po przejezdzie Ts-ka powiedzial ze lepiej niz DT, ale tu sie nie ma co sprzeczac bo to zalezy od egzemplarza. TS-ka moja kata podobnie jak Dt125 zablokowana. Z zawiechami to tez wszystko zalezy od stanu i Dt ma lepsze bo ma sporo wiekszy skok to fakt, lecz przy mojej masie i masie TS-ki seryjnie zawieszenie jest wystarczajace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...