Skocz do zawartości

ebay.de / louis pomoc w kupnie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, trzeba bylo wczesnije ten temat zapodac.WLasnie wrocilem z cebit`u z hanoweru.No i oczywiscie bylem w louisie na zakupach.

Co do ebay.de to jasli chodzi o platnosc to do pewnego czasu mamy takie cos co sie nazywa western union.Kase przelewaja w wybrany region swiata w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak jak poprzednik.

Wysyłałem kasę do Niemiec w "bezpiecznej kopercie" ,tzn.bąbelkowej.

Za przesyłkę paczki wielkości pudełka po 14''telewizorze (lampa przód,tył,kierunki,mocowanie tablicy) dałem 20 ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Western Union jest najdrozsza opcja przeslania pieniedzy ale najszybsza.

Jesli chodzi o list to jak sie nie boisz (suma mala) mozesz go wyslac priorytetem (lotniczym) a jesli wartosciowym to cena zalezy ile kasy wysylasz - wszystkiego dowiesz sie na poczcie.

Jeszcze jedno, o danej formie platnosci wczesniej musisz pogadac ze sprzedajacym

to on decyduje w jaki sposob chce otrzymac kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie do 20-50 euro slalem w kopercie.

Ale powyzej tej kwoty to raczej preferuje wwestern union badz przelewy.

Zaleta w.union jest szybkosc z jaka dostarczaje kase w dowolny rejpon swiata wyszczegolniony na ich www.Co do prowizji to tak, troche kosztuje.Ale cos za cos.I poki co nie znam takiej poczty co by kase przesylala w ciagu kilku minut np do usa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam bardzo blisko granicy 15 km od frankfurtu nad odrą jest tam louis yamaha suzuki honda i kawasaki tyle ze studiuje w Poznaniu i do domu jezdze co dwa tygodnie w tym louisie to są czasami przeceny nawet o 50 euro tylko ze np ostatnio wisiały kurtki przecenione ale male rozmiary i kaski tez zeczywiście były

 

co do serwisu yamahy to rewelacja części dostarczają w 3 - 4 dni z Amsterdamu ja tyle czekałem na łańcuszek Rozrządu 49 euro , uszczelke pod głowice 21 euro i gumki do kanałów olejowych po 4 euro--- myśle że tanio???

 

a teraz jeszcze jedno taki dinks do którego w diwersion montuje sie lusterko i przytrzymuje hamulca klamke w frankfurcie kosztował 8 euro i krutki czas oczekiwania w Polsce tez u deleera 13 euro i trzy tygodnie czekania

i co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha polska to yamaha; suzuki zmienilo ostatnio system zamowien: jak cos jest na magazynie w DE to dostajesz w 2-3 dni (sprawdzone!!!); jak nie ma to ok. 2tyg; ceny sa nizsze teraz o ok. 15%; takze przyszło lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubey powiedz czy trzeba mieć konto w pko bp, aby zrobić przelew kasy w okienku do Niemiec?

nie, nie trzeba. wystarczy cierpliwosc:/ baba wyplelniala kwity z 25 minut, potem jeszcze wizyta w drugim okienku, dowod osobisty i voila!

no i wczoraj przyszla paczka:))), czekalem prawie 2 tygodnie (11 marca wplata, niemcy wyslali 16 marca). troche kurcze dlugo. az sie dziwie, ze nie mozna zaplacic karta. jak zamawiam ksiazke na amazon.co.uk, to po 5 dniach juz ja czytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skorzystałem z Twojej rady DUBEY i zrobiłem przelew w PKO, babka (bardzo miła, bała się, aby czegoś nie spieprzyć....:( ) wypełniała papiery ponad 30 minut, później udałem się do kasy, zapłaciłem całe 45 PLN + kwota wylicytowana w EURO i czekam na UVEX-a............. :D. Jeśłi ktoś ma jakieś pytania służe pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...