Skocz do zawartości

ebay.de / louis pomoc w kupnie


Rekomendowane odpowiedzi

witam a moze ktoś z forumowiczów zajmuje sie sprowadzaniem z louisa własnie zerknąlem na kaski i ceny są baardzoo zadowalające UVEX DAYTONA II za 50 ojro biore od razu moze ktoś pomoze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - dzieki. a nie wiecie jak mozna najszybciej/najlatwiej załatwić coś z ebaya?

 

po prostu kupic :D

Nie spotkalem sie jeszcze z odmowa wyslania paczki do Polski na ebay'u (.com lub .de) na ebay.com czasami jest problem z zakupem bo wymagaja platnosci przez paypal a Polski tam nie ma :cry:

 

Nawet jezeli koles napisal ze wysyla tylko do Niemiec, to trzeba do niego napisac maila (kumaja angielski) czy wysle to do Polski - mi jak narazie 100% kolesi odpowiedzialo ze tak. Nawet jak napisal ze wysyla do krajow europejskich to i tak warto z nim pogadac ile kosztuje przesylka (najczesciej 10 - 35 euro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a mozesz mi powiedziec jak przelewasz kasę? idziesz po prostu do banku czy tez moze jest jakis bank z ktorego on-line da się? nie chce mi sie stac w banku.

 

na pl.rec.motocykle jest gościu o ksywce " KUCZU " -on pomaga w załatwianiu rzeczy z ebay-a.de super pewny gość !!!(jest tam nawet w miarę świeży temat "zakupy na ebay-u czy jakoś tak :D " . Co do przelewów to z żadnego Banku w Polsce nie można zrobić przelewu on-line tylko przy okienku i trzeba uważać bo koszty są spore -najlepiej wychodzi PKO.SA -jak znajde to podeśle Ci link gdzie są porównane wszystkie oferty banków pod kątem właśnie przelewów zagranicznych :D.

 

Pozdrawiam Turek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam bo stronka odpowiada na wiele pytań :!:

 

http://e-platnosci.23.pl/aukcje.htm

 

a tu to obiecane porównanie :D

http://e-platnosci.23.pl/przelewy_zagranic...czne.htm#koszty

 

jakbyś miał jakieś jeszcze pytanka to wal śmiało na gg albo pw bo trochę już kasy " przepuściłem " na ebay-ach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem dzisiaj przelew dla louisa - 45 zlotych kosztowal w pko bp (przelewalem 150 euro). ma byc na ich koncie w 2-3 dni.

ale czekalem tydzien (i wyslalem 3 maile), zeby mi skubance wyslaly wyliczenie kosztow (wyszlo 120 euro + 30 pakowanie i wysylka do polski). ale i tak bedzie znacznie taniej niz u naszych byznesmenow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a mozesz mi powiedziec jak przelewasz kasę? idziesz po prostu do banku czy tez moze jest jakis bank z ktorego on-line da się? nie chce mi sie stac w banku.

 

Ja mam konto w Citibanku i robie wszystkie przelewy przez telefon.

Aby przelac kase zagranice musisz znac IBAN i SWIFT code banku (wszystko to poda Ci sprzedajacy)

W Citi koszt przelewu to 1% sumy lecz nie mniej niz 20 pln ale nie wiecej niz 200 pln.

 

Stanie w banku to juz przeszlosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...