Skocz do zawartości

graidła


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Czy i jak można zamontować do moto jakieś graidło

a może lepiej graidło na słuchawki, z tym że uwielbiam odgłos motocykla ale i w tle przydało by się posłuchać muzy.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam

Klaus_włóczęga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą samochodu jest radio. A motocykla dźwięk silnika :-). Tak na serio, spotkałem się z montażem gniazda do zapalniczki w moto, tak by podłączyć komórkę z radiem (inaczej bateria szybko siada), słuchawki w kask i jazda. Ale tak jak powiedziałem, nie czuje jakoś tego klimatu :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

nie no spoks

poprostu widziałem moto z głośnikami i sprzętem

osobiście będę używał ipoda (tego najmniejszego za 400 zeta) wielość paczki gum więc go zamontuję gdzies w okolicach szyi

z komórką to chyba to oleję - pewnie bdą buczeć w pracy że rano nieodbieram

mam poprostu 60 km do pracy i codziennie będę je dygał - wolę moto od auta - chociaż od kiedy zepsuło się radi w aucie - jakoś go nie nienaprawiłem i napieram bez.

Pozdrawiam

Klaus fan motocykli indian i komputerów apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale tak jak powiedziałem, nie czuje jakoś tego klimatu

a czy to troche nie niebezpiecznie ? ja bym sie chyba bal jezdzic z sluchawkami z w uszach, troche by mnie to rozpraszalo - no i co z klaksonami (jak by sie cos dzialo i ludzie dawali sygnal) ?

po za tym, moim zdaniem albo rybka albo akwarium :D moto jezdzi sie min. po to, zeby slyszec WYRAZNIE wspanialy gang silnika.

 

Pozdrawiam

Maciek 'vasiliy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja

bez muzy bęzie najlepiej

jednak raz przez 3minuty muszę się przejechać słysząc "born to by wild" bo tak sobie postanowiłem - i będzie to pierwsza jazda - po zarejestrowaniu w polsce

Byle do soboty 26.03 nie mogę się doczekać

napiszcie jak to jest ten pierwszy raz na wlasnym wyśnionym chopper-ku lub Cruiser-ku

Ten tydzień będzie trwał wiecznie

Pozdrawiam

Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...