Skocz do zawartości

narzędziówka z allegro


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44130255

Witam tak sobie myslałem nad tą narzędziówką, przydała by mi się nawet do mojej cesi, i chciałbym poznać wasze opinie na jej temat, cena nawet atrakcyjna, moze ktos ma z was takową???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44130255

Witam tak sobie myslałem nad tą narzędziówką' date=' przydała by mi się nawet do mojej cesi, i chciałbym poznać wasze opinie na jej temat, cena nawet atrakcyjna, moze ktos ma z was takową???[/quote']

 

Wydaje mi się, że do takiej torebki zamocowanej na tylnim błotniku to to tylko jakies drobne przedmioty typu dokumenty itp.

Bo jak Ci narzedzia wylecą od wstrząsów :? To będzie nie ciekawie...

 

Wydaje mi się, że najlepsze są narzedziówki na pasek, ale oczywiście kosztują też troche. Ale sa wykonane z wytryzmałej cordury, mają miejsce na picie i olej (2T)

 

Nie wiem, to tylko moje teoretyzowanie, póki co używam plecaka, ale mysle nad taką narzędziówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Osobiście używam tylko saka na biodra, dodatkowo wzmocnionego sprzączkami przed zgubieniem (kolega z Sokoła zgubił sak acerbisa z wszystkimi dokumentami, pieniędzmi, kluczami i kartami, więc zawsze w nowym saku montuję dodatkowe zabezpieczenia w postaci metalowych sprzączek, ew. mały karabińczyk).

Co do saka montowanego na tylnim błotniku - tak, pod warunkiem że będzie przynitowany (najlepjej) lub przykręcony (w ostatecznosci). No i ja woziłbym w tym tylko narzędzia, bo zgubić coś takiego to dla mnie o wiele mniejsza strata niż zgubienie dokumentów czy kart.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam takie pytnie.

W niektorych motocyklach widzialem takie kieszonki(nie wiem jak to nazwac:P) one znajduja sie na siedzeniu przy baku. Czy to sie jakos kupuje i przyszywa czy to jest czesc obicia siedzenia?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim klr mam takie cosik wbudowane za siedzeniem miedzy siedzeniem a bagaznikiem zapinane jest paskiem ale niezbyt pojemne a i strach wozic klucze bo latwo je wyjac chyba ze zapiece zrobie jakies zamykane no i co ja bym tam wozil hm musze pomyslec :roll:

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No a ja mam takie pytnie.

W niektorych motocyklach widzialem takie kieszonki(nie wiem jak to nazwac:P) one znajduja sie na siedzeniu przy baku. Czy to sie jakos kupuje i przyszywa czy to jest czesc obicia siedzenia?? :?

 

To jest część skladowa obicia siedzenia. Znaczy się obicie fabrycznie jest tak robione, ew. można dokupić akcesoryjne takie właśnie.

Kieszonka ta służy zwykle podczas zawodów do przewożenia karty czasów na PKC. (ale ja i tak nie mam zaufania, od czasu gdy na jednym rajdzie zgubiłem tak kartę, i od tego czasu woże karty w innych miejscach, zwykle specjalnej kieszeni w kurtcem, na rękawie, z przezroczystą plastikową powłoką).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...