Skocz do zawartości

Napinacz rozrzadu , łańcuszek - obsluga, wymiana CBR 1000 F


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to zrobione wszystko , niestety jakos pajac przedemna tam gdzebal i pourywane byly 3 srubki i 1 plynacy gwint.Wszystko poprawiona i naprawione

Łancuszek i napiacz nowiutki i silniczek cyka jak szwjcarki zegarek.

WKONCU !!!!

przy cofaniu walem przeskakiwal lancuch , ale napinacz byl dobry - zostal wymieniony jak juz mialem nowy.

 

Wogule chcialem sie wypowiedziec a zarazem wylac wode !!ZE CO TO ZAFILOZOFIA TO WYMIENIC ??

Tak tutaj to opisaliscie ze trudno itp itd , a dla mnie łatwiej to sie robilo i przyjemniej jak wymiana lancucha w XJ !!!

Piekne znaki bezproblemowo wszystko poustawiane , wszystko gra co do znaczka :P

Wielkie dzieki wszystkim co przyczynili sie do udzielenia informacjii

na temat silnika i gaznikow.

oba zabiegy spowodowaly ze silnik jest jak nowka:)

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI DLA WSZYSTKICH I DLA KAZDEGO Z OSOBNA !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z caloksztaltu tej sprawy mam wrazenie ze jakis niezly `pajac` grzebal w tym silniku.

Ciesze sie ze w koncu wszystko gra - powodzenia.

Dwa przyslowia przyszly mi do glowy w zwiazku z twoim postem:

- `nie swieci garnki lepia`,

- `ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz`

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z caloksztaltu tej sprawy mam wrazenie ze jakis niezly `pajac` grzebal w tym silniku.

Ciesze sie ze w koncu wszystko gra - powodzenia.

Dwa przyslowia przyszly mi do glowy w zwiazku z twoim postem:

- `nie swieci garnki lepia`' date='

- `ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz`

 

Adam M.[/quote']

 

I tu masz racje :clap:

Po 1 zlamalem swoje obawy przed mechanika , po drugie juz sam umiem serwisowac moto w calym zakresie , moze to i lepiej bo zaoszczedze kase na serwisy (wedug mnie i tak marne...) jedyny minus to to ze mechanicy niebeda mieli na mnie zarobku , ale kto wie jak dorobie sie i bedzie pod domem stac piekny HD elektra , lub ST1100 albo cos w tym rodzaju prosto z salonu to tylko na przyczepke i do autoryzowanego ( oczywiscie sprawdzonego , a juz 1 mam ... ) serwisu.

 

A tak ogolnie to najlepiej widac na jakim poziomie stoja mechanicy( wiadomo niewszyscy) ten silnik zostal zrobiony na odpier...l , bardzo sie ciesze ze wkoncu wszystko w nim gra i nic nie stuka:)

 

mysle ze ten post odchodzi juz w archiwum i bedzie innym sluzul ... oby jaknajmniej

jeszcze raz DZIEKI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

JAk juz tak opisujemy te napinacze olejowe to ...

zauwazylem taka zaleznosc ze jak motor stoi na centralnej to zbiorniczek trzyma olej i po zapaleniu wszytsko jest ok ,

natomista jak postawimy go na bocznej to po kilku h lub nastepnego dnia jest tyrkotanie do czasu az sie przegazuje lub znow zassa olej...

cieke czym sie kierowali wkladajac tam to urzadzenie ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak postawimy go na bocznej to po kilku h lub nastepnego dnia jest tyrkotanie do czasu az sie przegazuje lub znow zassa olej...

cieke czym sie kierowali wkladajac tam to urzadzenie ... ??

Jask to czym?... że nie będziesz z obrotów schodził... :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...