Skocz do zawartości

felga


Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam maly problem, bo sie felga pogiela

boksuje na boki jak glupia + oponka z rozwalonym zbrojeniem = duze boksowanie ;)

wiec pytanie, za ile mozna wyprostowac felge tj. nie ze jest wbita do srodka obrecz tylko na boki lata, inaczej mowiac potrzebne jest centrowanie kola,

ktos moze robil juz takie cos i sie orientuje ile to moze kosztowac

o nowej feldze to radzej mowy nie ma, bo u mnie z kasza niezbyt dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale chyba kola motocyklowe centruje sie tak samo jak rowerowe wystarczy tylko dobry klucz i widiedza gdzie popuscic szpryche gdzie naciagnac naj lepiej poprubowac na kołach rowerowych np. składaka ;)

 

jesli obrecz jest skrzywiona to centrownie nie przetrzyma za długo bedzie sie szybciej zcentrowywac (bodajze nazywa sie to zwichrowanym kołem)tak jest w kiepskich kołach rowerowych ale motor ma leprze i twardsze szprychy wiec trudno powiedziec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leprze
naj-lepiej

Ja wszystko rozumiem .. ale bez przesady.

 

 

Centrowanie kola kosztuje ok. 80-150zl za sztuke. Mozesz sie tego podjac sam, ale to baaaardzo zmudna robota. Lepiej znajdz dobry serwis rowery ... MOZE tam ci wycentruja. W motocyklowym zaplacisz o wiele drozej, choc jakos uslug moze byc inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej znajdz dobry serwis rowery ...  

 

Mi w rowerowym centrowali za 20zł od sztuki.

Wazzabii zmiień tez opone. Newet jkaas uzywana ale z dobrym zbrojeniem bedzie dużo lepsza niż ta co teraz masz.

 

Damn... ;) ciekawe czy mi przyjma kolo '18 z oponka 450 czy 400 ;) ;) ?

 

Strzalek, skad sie wzial taki zalosny rowerek w podpisie? (w porownaniu do poprzednich kózek ;) ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek, skad sie wzial taki zalosny rowerek w podpisie? (w porownaniu do poprzednich kózek  )  

Żeby dziwewczyna miała na czym pojeździć;)

No i na nic lepszego aktualne mnie nie stac ;)

Co do rowerka to racja bo rejstruje sie na motorower i prawdopodobnie bedzie na sprzedanie. Potrzebuje czgoeś żeby sobie po mieście pośmiagac i na jakies motocyklowe imprezki których bedzie kilka w miesice a katamaranem troche głupio pojechac. Pozatym zawsze jakies zajecie bede mial w czasie wolnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek, skad sie wzial taki zalosny rowerek w podpisie? (w porownaniu do poprzednich kózek  )  

Żeby dziwewczyna miała na czym pojeździć;)

No i na nic lepszego aktualne mnie nie stac ;)

Co do rowerka to racja bo rejstruje sie na motorower i prawdopodobnie bedzie na sprzedanie. Potrzebuje czgoeś żeby sobie po mieście pośmiagac i na jakies motocyklowe imprezki których bedzie kilka w miesice a katamaranem troche głupio pojechac. Pozatym zawsze jakies zajecie bede mial w czasie wolnym.

 

Ano... to pierwsze cie w zupelnosci usprawiedliwa. Tak sie tylko zdziwilem, ze przesiadles sie na mniejszy sprzecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrowanie to nie problem w moim przypadku bo moj tata sie na tym zna,

w rowerze musialem 2 osie wymienic (przod,tyl) i trzeba bylo wszystkie szprychy odkrecic wsadzic nowe i scentrowac i jest lepiej niz bylo, bo od skakanie ze schodow kola sie pogiely tez troche ;)

 

nad opona to sie zastanawialem, tylko nie wiem jeszcze jaka kupic i za ile,

moim zdaniem najelpsza jakas uzywka by byla, bo teraz mam CONTINENTAL TWINDURO 18cali (100bodajze) crossowa, ladna oponka bierznik dobry tylko ze zbrojenie sie uszkodzilo jak mi sciagali opone z felgi bo mi detka explodowala przy pompowaniu (nie przepompowalem, flak byl wiec pompowalem i boom) widocznie stara jest i guma twarda sie zrobila.

niedlugo tj. 4-5 kwiecien w Więcborku sa oranizowane zawody Enduro wiec moze cos wyczaje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...