Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moment  bo sie polapac nie moge. z gliwic spod radiostacji jedziecie do rybnika do szpili????   A i o ktorej niej wiecej sposkanie pod szpila.

Tego nie wiem, ale drzewiej bywało że pod radiostacją gliwicką zebranie było na 13.30, wyjazd na Rybnik o 14, więc tym razem chyba też tak będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ostatnio byly dwie zbiorki - jedna pod radiostacja w Gliwicach, druga na trasie z Katowic/Zor w Gotartowicach na parkingu, gdzie staly tirowki :).

A ze gruba Gliwicka sie postarala i byla szybciej, to podjechala pod Szpile, gdzie potem grupa Zorska dolaczyla :D. No a stamtad to juz pacyfikacja Reala itd. Mozna poczytac na mojej stronce :P.

I tak sie pewno w koncu bedziemy dogadywac na SMSy :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to dzięki mnie :P termin (specjalnie dla Ciebie mimo Kielecka myndo :) ) przenieslismy łaskawie na tydzien pozniej, więc dla mnie tez ma by maslanka inaczej spisz z Brodzią 8)

 

QRNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :!: :!: :!:

 

ALE BYDZIE YASSSSTTAAA :!: :P

 

My z krasnalem już w ten weekend walniemy treninga we Wrocku co by sprawdzic jak tam forma, czy trza przytrenowac ostrzej czy bydzie GIT :!: :D

 

Organizatorzy zarezerwowac mi jakies krzesła do spalenia na ognisku i ławke nad jeziorem cobym miał gdzie przykimac jak sie pójde odlac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla waszej informacji to tylko powiem że nie wbijam sam bo biorę ze sobą moich wrocławskich zjebów m. in. większości znany: matoł Cotlet :twisted: A reszcie sie zrobi chrzest :twisted: :)

 

A jak tam nasza pogodynka :arrow: Browarny :?: Wyczaiłeś już wstępne prognozy na termin armageddonu :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla waszej informacji to tylko powiem że nie wbijam sam bo biorę ze sobą moich wrocławskich zjebów m. in. większości znany: matoł Cotlet :twisted: A reszcie sie zrobi chrzest :twisted: :)

 

No wlasnie zje*ane Ryje :twisted: nawet nie wiecie jak sie za waszymi mordami stesknilem :P :arrow: :twisted: Przyjademy z cala zryta ekipa z wrc a jak dobrze pojdzie to juz na swojej maszynie bede! :!: :P Szykujcie rowska na penetracje :twisted: :D

Pzdr :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlet ale masz pedalski avatar :twisted:

Pewnie jadł takiego loda http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=282283#282283 :P i jeszcze by chętnie coś liznął :P

 

Jussszzz siem bałem że będzie za dużo promili (achh te 2,5L mimo) ale widzę że ekipa W-w się szykuje więc zaś chyba braknie % nad ranem 8)

 

 

PS. How do you do sir Cotlettoo ???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...