Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...

a kiedy Krasnal będziesz wiedział co i jak, bo mieliśmy się ustawić na stacji we Wrocku.

Spox, wczoraj dostałem nową blachę także wyjazd aktualny :) planujemy być we Wrocku około 10.30 - jak Cię interesi to daj znać (tel/PW). Quadman - jedziesz ???

 

 

Mimo_ck jak nie potwierdzisz do jutra (piątek) do południa chęci nabycia flaszeczki to jej nie będzie :twisted: i żegnaj zielonokolorowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem wrzucic liste a tu zonk ... bank on-line niedziala...

Ale z wstepnych oblicze wynika ze bedzie nas ok 20 - tych co wplacili na konto + jeszcze ok 4-6 osob co zadeklarowalo sie ze przyjada i na miejscu rozlicza sie z cala reszta (nasza sugerstia z Tuba bylo aby poprostu wrzucic to co oni dadza do kasku i zakupic wieksza ilosc napi :) )

Wracajac do tematu , na boku zostaje 300zl , za ta kwote zakupimy wlasnie piwa ew kielbasa , wszystko kupimy jutro aby podac ile czego jest.

Szykujemy sie na Zywiec , i (tu zobaczycmy co tansze bedzie Tatra Lech lub Tyskie)

hmm, jak tylko ruszy stronka podamy liste wszystkich osob !! :)

 

p.s

Juz mnie watroba zaczyna bolec na mysle Krasnalku o zielonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=13099

Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:36 pm    

podrawiam wszystkich wróciliśmy z KRASNALEM ok 18 impreza w rybniku poooooooooooooooooootęga kto nie był niech żałuje (aha mimo sorki za browarka ale suszyło odstawię Ci "behera" )

bronx mam nadzieję że wszyscy z domku nr 3 zapłacil (za grila)i jeśli nie to następnym razem będzie po secie "behera" nma wjazd (z gwinta) :)  :)  :twisted:

 

No Broda to czekam z otwartym zaworkiem :)

 

Co do tej listy to ciegle nimam , jutro pojde i wezme wyciag !!!

 

No ale moi drodzy to dla przypomnienia , dawajcie posty kto jedzie pod radiostacje na 13 (Gliwice)

kto pod szilke( Rybnik)

a kto wali na parade i bedzie bladzil po bezdrozacha by do naszej juz usypiajacej ekipy dolaczyc po :mrgreen:

 

Ty Virus ja wiem ze ty pod radiostacje walisz ale tylko na ciebie nieche nam sie z tyba czekac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

U mnie sprawa prezentuje sie nastepujaco.

Moto BYC MOZE bede mial na sobote. Dowiem sie jutro po 20:00...

Jesli moto nie bede mial to... Nie wiem co :).

 

Bronx - zaklepaj mi jakas kielbase z Reala, bo sprzedalem ostatnie majtki, zeby ten motocykl poskladac (a tak serio mam znowu czterocyfrowe dlugi :) ).

Jakia jedna puszka, zeby zalac robala tez sie znajdzie?

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...