Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No i z naprawy za 60zl zrobila sie taka za 600zl...

GS w klockach, nie wiem na jak dlugo ;).

ty co jest z gs-em ??:| przeciez pisałes ze moto dobrze pracuje

mam nadzieje ze to nic powaznego

 

Poczytaj :) http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...4480&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal nie wyglupiaj sie nawet...zmaluj sobie atrape i jedz przed Broda...wystarczy :) ....kto nam zapewni skuteczne oproznienie wywolane nienaturalnie kolorowymi trunkami jezeli nie Ty? 8O  :)

Hehehe nidyrydy, taaaaa juz to widzę - ja bez tablicy, broda bez prawka - po prostu zajebioza ;) poza tym nie mam dowodu rejestracyjnego, bo oddałem do wydz.komunikacji, mam jedynie nadzieję że do piątku będę miał nowy numer i pizetju przepisze mi OC :roll: i tak już 120 zeta poszło fpisssss....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Krasnal ja tak jezdzielm 20 dni ;)

wydrukowalem se nr na drukarce bo niechcialem dziurawic blitnika zanim dostane docelowe blaszki :)

Co wy macie w tym wydziale..?

Postep[owniae w takich sprawach to jest wydanie dowodu czasowego z czerwona tablica , zabiera ci dowod stary i jak przyjda nowe to wsio na nowo jest... cos ta babka kreci... KRASNAL!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postep[owniae w takich sprawach to jest wydanie dowodu czasowego z czerwona tablica , zabiera ci dowod stary i jak przyjda nowe to wsio na nowo jest... cos ta babka kreci... KRASNAL!! :)

Nooo taaaaa ;) tylko że ja nie będe miał czerwonych tablic tylko dostanę już normalną docelową (a opłata za ich wydanie to ponad 100 zeta :) do tego znaczki skarbowe no i wyszło co wyszło) i też będzie dowód czasowy (30 dni) ale jak się pytałem to można na niego jechać za granicę więc przynajmniej zoaszczędzę 30km bo śmigniemy przez Czechy. Dziś po robocie idę do babki i zobaczę co i jak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

a kiedy Krasnal będziesz wiedział co i jak, bo mieliśmy się ustawić na stacji we Wrocku.

Myślę coby już w piątek nie śmignąć do Bielska, a potem w sobotę pod radiostację... coraz bardziej skłaniam sie ku temu planowi 8) :twisted: (rodzicom w końcu pokazałabym, że jeszcze żyję ;) )

 

PS. A tak pozatym to napisz Bronx ile osób w ogóle będzie :) (jakas lista czy cuś)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną na czele  

 

Ty tam sie Bahama nie cis przed łorgiestre dobra 8) bo ty to w ogole nowy jestes :) :lol: ;)

 

A teraz powaznie !!! zapomnailem o najwazniejszym Panowie i Panie nie zapomniec prosze o oczojebych kamizelkach i dresach :lol: 8) ( wtajemniczeni wiedza o co chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wbijam na parade MBS pozniej na MBS za free bo w paradzie a pozniej Do Rybola zreszta chyba nasza grupa z poludniowego poludnia tak robi wiec po prostu sie zdzwonimy w sobote...

 

Chyba ze ktos z was tez sie wybiera na parade to dawac znac

:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...