Skocz do zawartości

Chorwacja


nazgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
my chcemy jechać od początku lipca chorwacje na max 14 dni...

Powiedzcie mi ile taki wyjazd w przybliżeniu może kosztować? :roll:

 

mi 28 dniowy wypad do cro, z "plecaczkiem", namiotem i wlasnym grilem wyszedl lekko ponad 3 tyś zł (1tys -przejazd, 1tys -noclegi+zwiedzanie, 1tys -żarcie, picie) Trasa Sz-n -> Brno -> Wieden -> Klagenfurt -> Lubjana -> Rijeka -> Zadar -> Split -> Dubrovnik ... powrot tą zamą drogą z przerwą na wyspie Krk. To był juz nasz drugi wypad do cro, wiec mielismy sporo patentów żeby wyszło tanio... Bo w sumie za prawie miesiac, 2 osoby i zwiedzenie calego wybrzeza cro 3tys to super cena :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie widzę czy ktoś by się wybrał początkiem lipca??

ja jadę na pewno na południe /chorwacja lub włochy/ - tylko na przełomie lipca/sierpnia (finanse :P ), tak na ok 10 dni. początek lipca to troszkę za wcześnie...no ale w połowie może też dałbym radę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyjeżdżam 18 czerwca do Chorwacji, 20/21 jestem na Plitvickich jeziorach potem morze gdzieś, i Bośnia, 26 Dubrovnik i prom do Bari. W kolejnym tygodniu jadę spokojnie przez Watykan, Rimini, Venecie do Polski. Mam nadzieję że jakiegoś polskiego motocyklistę gdzieś spotkam po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Wenecji. Powiedz gdzie zostwić motor i ile to kosztuje

JAk wjezdzasz na glowne parkingi w Wenecji czyli jadac rowno z torami i na parkingu sa miejsca dla motorow blizej wejscia na przystan gdzie taksowki wodne plyna na plac sw.Marka.kosztuja chyba 5 lub 6 euroale nie wiem bo sa tez calodniowki tansze i oplata klimatyczna 5euro obowiazkowo ,ja nie bylam tam na moto ale widzialam jak ich mnostwo stalo....bylam tam kilka razy juz i zawsze chce wrocic,jest piekna Wenecja mimo zapachu wody.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...