Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań:

 

1.Czy komuś sie kiedyś zapiekły śruby w zbiorniczku płynu hamulcowego?? Jeżeli tak to jak sobie z tym poradził?? Ja właśnie mam ten problem :) nawet nie drgnie nawet po specjalnym środku do odkręcania zapieczonych śrób :) tylko sie łepek troche powyginał :clap: Jażeli ktoś ma jakieś pomysły to dawajcie

 

2.Czy dozownik może sie samoczynnie rozrególować??

 

3.Jeżeli wskaźnikj temp. nie pokazuje jej to jakie mogą być przyczyny?? Czujnik w głowicy??

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Polej czyms srubki (jakis olej albo spsiukaj WD-40) i sprobuj odkrecic :) Jak nie da rady to wez qmpla i niech od dociska srubokret a ty krec. Jak juz nie bedziesz mial pomyslow nadetnij srube diaksem na wiekszy srubokret i wtedy na pewnoe odkrecisz.

2) Nie sadze :)

3) Jest w glowicy. Moze nie dzialac jak ci aku padl, czujnik odlaczony moze byc, moze byc niesprawny.

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij siedzenie i pod nim masz taką trąbke co wychodzi z flitra powietrza ... wyciagnij ją i ustaw sobie gaznik ... zabieg ten pomaga dostarczyc silnikowi wiecej powietrza ...

 

Pozdrawiam

zrobilem tak jak mowisz i gała chodzi jak chodził ;/ moze wgaźniku trzeba cos przekrecic powiedz co mam ustawic i jak!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!!! Mam problem mam nadzieje ze mi pomożecie :] A wiec mam yamahe dt 80 lc 2 i od niedawna moja yamaha strasznie zamula(od 2 dni) mało reaguje na gaz - dławi się. Przychodze rano do niej odpalam ladnie chodzi na luzie ok 1 min na 2 tys obrotow ale po 1 minucie zaczyna sie dlawic i gaśnie :) co jest? :/ Nie ma takiej mocy jak miala a silnik chodzi tak bardziej skokowo. Hm jeszcze gaz mi chodzi ciezko i manetka gazu nie odbija. Zaznacze ze nie mam ladowania w akumulatorze [nie wiem czy to ma cos do rzeczy] w dozowniku mam zolty olej na jaki go najlepiej wymienic? Czy wogole trzeba go wymieniac bo raczej jej nie zatarłem mam ją od 5 dni Wchodzila gora na 7.5 tys obrotów. Wiec co jest?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiej byłem sobie troche polatać po polach, troche przeceniłem swoje możliwości i zaliczełem klasyczną glebe :) moto sie przewróciło na bok i złamałem klamke sprzengła. I tu moje pytanie, z jakiego motoru pasuje taka klamka do DT?

bardzo prosze o odp.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje od MZ :biggrin: ale będzie nieco dłuższa....

 

A ja dziś zarejestrowałem moja DT na motorower :bigrazz::D:D poszło bez kłopotu...Pan za biurkiem razdwa załawił co trzeba dałem 61.50zł za tablice i miękki dowód i już moge chasać legalnie :lalag::D:D hih..tylko OC musze jeszcze kupić bo nie mam...a Pani w PZU zaspiewała mi 81zł ze zwyżką 50% za wiek :/:/ no ale musze jakos przeboleć...jutro może kupie OC...motorka musze w sobote doprawić żeby nie właził mi na chorendalnie wysokie obroty na jałowym i nie przerywał na wysokich (coś z zapłonem mam i chyba lewe powietrze łapie...dobrze myśle?) i juu ;) jazda na droge puki jeszcze pogody troche dobrej :flesje:

 

Pozdro :buttrock: dobry dzień był 5.10.2006 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko. ja mam taki problem, nie wiem jak odłączyć dozownik w dt125r 2000roku. Jakos nie mam zaufania do dozownikow i wolal bym sam robic mieszanke :biggrin: wie ktoś co mam zrobic zeby odlaczyc dozownik i lac mieszanke odrazu do baku??:bigrazz: napiszcie mi krok po kroku co i jak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko. ja mam taki problem, nie wiem jak odłączyć dozownik w dt125r 2000roku. Jakos nie mam zaufania do dozownikow i wolal bym sam robic mieszanke ;) wie ktoś co mam zrobic zeby odlaczyc dozownik i lac mieszanke odrazu do baku??:flesje: napiszcie mi krok po kroku co i jak zrobić

:biggrin: :bigrazz: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...