Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Plannowalem kupic opony kostki do mojej DT 80, lecz jak dlugo by wytrzymaly?2miesiace (oczywiscie jazda w lesie i po aswalcie) dlatego planuje wrzucic kola od supermoto wiecie moze gdzie mozna kupic jakies dobre (w miare tanie) obrecze kol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie świeca jest nowa NGK ... irydowa za ponad 60 zł i na fajce jest uszczelnienie a jak przełożyłem inna to dalej przerywał czyli nie wina fajki. Przy module nie grzebałem ale przy kablach jest guma troszke naderwana i możliwe że wilgoc tamtendy się dostaje.

A np. cewka jeżeli jest walnięta to jakie są "objawy". może macie jakieś inne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic teraz filtr powietrza ale hmmm.. sami ocencie ktory mam kupic :

 

1. http://www.sklep1.larsson.pl/Parts.aspx?Ca...nd&motId=110943

 

2. http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...iltry_powietrza

 

 

 

Firma obu to MIW ale roznia sie cena. Ktory kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisaj szprzet mi sie rozwalił ;/

:buttrock:

no wiec tak wyjechalem ze spokojne z domu dojechalem do celu skoczylem se raz z malej hopy silnik zaczął stukac przejechalem z tym kawalek wciskam sprzegło chce chamowac.... a tam moto dalej ciągnie i sie dusi i zgasł czyli sprzegło nie wysprzegla ;/ zajechalem do domu... odkrecilem korek gdzie olej sie leje lekko kopką ruszam... a tam patrze :) pekł ten kosz szprzegła <beczy> naciskam na sprzegło tarcze sie lekko ruszają... to teraz jaki jest tego koszt (juttro rozbieram tą pokrywe) gdzie kupic ten koszyk? co robic ;/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item269757475_czesci_yam...ikowe_inne.html

 

^^^^ a to sprzegło na zdjeciu bd pasowac??... jutro i tak rozbiore i zobacze co jest :)

 

tojest sprzegło z MXa i z tego co mi wiadomo nie będzie pasowac....ale moge się mylić wiec jak ktos wie niech mnie poprawi.

 

Lepiej szukaj częsci od LC i LC2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. czy gaznik mikuni z przepustnica o srednicy 27,5 to gaznik sportowy? jaka maja oryginalnie srednice przepustnice w dt 80 z 95'?

pozdro

Edytowane przez krystian_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. czy gaznik mikuni z przepustnica o srednicy 27,5 to gaznik sportowy? jaka maja oryginalnie srednice przepustnice w dt 80 z 95'?

pozdro

 

Oryginalny gaźnik w DT80 LC2 to 20mm. Mikuni zresztą tez. Tylko czy przy tych 27,5mm silnik nie dostanie za dużo powietrza? takie coś mnie się zdaje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny gaźnik w DT80 LC2 to 20mm. Mikuni zresztą tez. Tylko czy przy tych 27,5mm silnik nie dostanie za dużo powietrza? takie coś mnie się zdaje ;P

 

czyli mam sportowy gaznik :icon_mrgreen: pytam, bo kumpel z sasiedniej wiochy ma dt 80 lc2 ale z 93' i ma jakies podgrzewanie gaznika czy cos niewiem co to jest i sie zastanawialem. a wlasnie co to jest?

Edytowane przez krystian_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojest sprzegło z MXa i z tego co mi wiadomo nie będzie pasowac....ale moge się mylić wiec jak ktos wie niech mnie poprawi.

 

Lepiej szukaj częsci od LC i LC2

Do LC2 sprzegło wyglada tak samo, a pozatym koles ma reszte czesci z lc2 wiec sadze ze sprzegło również jeste od tej wersji. Ale i tak należy sie zapytac na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...