Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

www.allegro.pl tam pełno tego jest

 

sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :D

 

 

wow bravo!!! nie myslałem że użytkownik sir_tomek zna taką stronę hmm no niezle.. w koncu chce zostać nformatykiem... hahahhaha buehhahahahaheheh

 

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

a nie pomyslełeś że chce kupić od kogoś z forum Głowo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pali dr 600? I jeszcze jedno ile może ok. spalić na 100km jakaś 250ccm?

no mi jak niektórzy mówil to ze moto srednio spala 5-6l,a w trasie moze ześć do 4-4,5l (przy spokojniej jeżdzie) tylko najgorsze w DR600 jest jego waga,pewno bedzie miała cos koło 160kg.(jak nie wiecej). :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może to głupie pytanie, ale je zadam. Był ktoś z was w Niemczech i widział jakieś DT 125 do 800 €??? No bo mam tylko tyle kasy, a nie wiem czy się opłaca jechać.

Proszę o odp.

 

PS. Kornel DR 650 nie powinna wziąć na trasie (przy szybkiej jeżdzie) więcej jak 6-7 l. (wiem bo koledze tyle brała)

 

A to 250ccm to 2T czy 4T? Bo to spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow bravo!!! nie myslałem że użytkownik sir_tomek zna taką stronę hmm no niezle.. w koncu chce zostać nformatykiem... hahahhaha buehhahahahaheheh

:biggrin: :biggrin:

a nie pomyslełeś że chce kupić od kogoś z forum Głowo??

 

Wniosłeś coś do tematu chłopcze? Chyba nie ... I jak widzisz nikt nie ma do sprzedania motocykla z tego podforum. Zresztą jest jeszcze podforum Giełda, gdzie serdecznie zapraszam.

 

Pzdr. Kacapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sposobem jest spuszczenie oleju i wlanie nowego. Powinno być 0,75l (750cm3) jeśli mowa o DT125, a oczko na dole dekla od sprzęgła służy tylko do sprawdzania koloru oleju. W DT80 powinno być 0,7l - oczka do sprawdzania koloru nie ma.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj solo

a jak spuścić olej i jaki polecacz??

 

Olej spuszczasz największą śrubą na dole dekla od sprzęgła, znajduje się ona mniej więcej po środku na dole, najniższy punkt silnika. Jeśli dobrze pamiętam ta śruba jest na klucz 12mm. A na olejach się nie znam więc nie moge Ci nic konkretnego powiedzieć.

 

pzdr

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...