Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie mzoe ile szacuje sie cena w dobrym stanie yamahy 80-125? BO zadnych konkretych ofert nie moge znalesc a moja wiedza natemat mechaninki jest mizerna.

 

Ja Ci moge sprzedac moja DT za 1800zl miala remat silnika zima jedynym minusem jest brak dokumentacji ktora i tak spotyka sie czasem na allegro! a ja sprzedaje poniewaz przesiadlem sie na samochod! Jesli mialbys pytania to napisz na gg.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jest prozba. caly czas jestem przy zakupie jednosladu ale nei wiem co wybrac czy ta yamahe dt czy jakiegos piaggio zip lub peugotha zath czy ja mu tam. Potzrebuje na takie wymagania miastowe i czasem pozamiast i poszalec okolo 100h. Pozdro i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te skuterki :clap: pewnie ze dt bierz ... mozesz po asfalcie jezdzic a jak chcesz to wpadasz na teren i sobie smigasz ... co prawda moj kumpel ma piaggio zipa i jezdzi po asfalcie a czasem jak mu cos odwali to na hopie skoczy :icon_mrgreen: a umie jeszcze zrobic bunny hopa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh :icon_mrgreen: Fajny motorek ALE to jest wersja MX więc cena raczej normalna...przygotuj się na włozenie jeszcze z 500zł na dodatki jak rejestacja, i pierdoły...ach i nie wierz w to co gada koleś że cena tego moto to 3000zł...MX chodzą w okolicach 1000-1500zł ale nie powiem sa fajne :buttrock:

 

Dziś swoją dzide W KOŃCU zrobiłem to co miałem :clap: czyli właziła na chorendalne obroty i przerywałą pod obciązeniem na wysokich...przyczyny? nieszczelność pod cylindrem i źle ustawiony przerywacz( dokładniej winą przerywania było zbyt krótkie przewodzenie przerywacza czyli styki za krótko się stykały :P skutkowało to zbyt małym ładowaniem cewki i słaba iskrą na świecy :offtopic: ale już chodzi ładnie a co więcej kupiłem dzis OC więce jestem FULL LEGAL :buttrock: już nie tylko pole i las ale i miasto :D i z tego powodu jestem cały HEPPY ;) (dla zainteresowanych za OC dałem 56zł liczone ze zwyżką bo nie mam 25 lat :P a dzień wczesniej w tym samym punkcie inna pani zaspiewała mi 90zł ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm no to moim zdaniem ostro przepłaciłeś...bo za te kwote kupił byś LC i nie było by obawy o przegrzanie motorka...ja mając taka kwote śmiało bym kupował LC bo niestety jest według mnie lepszy :icon_mrgreen:

 

No ale że miałem "okazje" za 550zł to sie skusiłem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego ze jak mój kumpel ja chcial kupic i koleś mu powiedział ze sprzedana to nic nie sadze :icon_mrgreen: :lol: i racja dt 50mx chodzą po 1800do 2800 za 1000 to bez papiera ja za swoja dt i 2gą w czesciach dałem 2900 wparadzie na aukcji pisze ze dałem 3000 ale utargowałem stówke na miejscu utargował bym wiencej ale starszy zaczol pierdzielic jak jest to bierz ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego ze jak mój kumpel ja chcial kupic i koleś mu powiedział ze sprzedana to nic nie sadze :icon_mrgreen: :lol: i racja dt 50mx chodzą po 1800do 2800 za 1000 to bez papiera ja za swoja dt i 2gą w czesciach dałem 2900 wparadzie na aukcji pisze ze dałem 3000 ale utargowałem stówke na miejscu utargował bym wiencej ale starszy zaczol pierdzielic jak jest to bierz ;/

 

 

 

Ja tam swoja kupiłem w Gostyniu od kolesia który sciąga te maszynki Dt 80 LcII 92/93r. I nic narazie nie wkładałem w nią. Dałem 2300zł +100zł za zrobienie przegladu na motorower. Co chwile ten gosciu sie ogłasza na allegro i jego koledzy także.A Jest czym posmigac.Musze tylko popoprawiac kilka rzeczy ( pierdół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...