Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik. MAm 15 lat meiszkam w KRakowie. Pragne sobie kupic jakis neizabrzydki, szybki, zrywny jednoslad ale dysponuje max 2500zl. Zastanawialem sie na yamaha dt ale czy z moja mala wiedza mechaniczna porade sobie z nia? bo Z tego co tu czytam duzo ludiz kombinuje z tymi masynami a ja dopeiro zczynam. POzdro Z gory dieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa! Juz nie mam problemu jestem łeb bo jezdzilem na ssaniu i sie dziwilem czemu muli i nie ma mocy xD Teraz jest gicior smiga zarabiscie :bigrazz: Ale mam problem z kopka nie da sie odpalic bo kopka sie slizga i nie lapie- lapie dopiero jak przechyle moto na lewo JAK TO NAPRAWIC ? :biggrin: Grabiee bierz DT jak bedzie trzeba oddac do serwisu to oddasz jesli masz 2500 tys na moto toi na naprawe bedziesz mial ze 100 pln. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa! Juz nie mam problemu jestem łeb bo jezdzilem na ssaniu i sie dziwilem czemu muli i nie ma mocy xD Teraz jest gicior smiga zarabiscie :bigrazz: Ale mam problem z kopka nie da sie odpalic bo kopka sie slizga i nie lapie- lapie dopiero jak przechyle moto na lewo JAK TO NAPRAWIC ? :biggrin: Grabiee bierz DT jak bedzie trzeba oddac do serwisu to oddasz jesli masz 2500 tys na moto toi na naprawe bedziesz mial ze 100 pln. :lalag:

100 zl serwis? nie drozej? A co do mocy to jak kupie np 50 dam rade wszytko sam pozdjemowac blokady czy prubowac sie uczyc?

P.S W jakij cenie szaczuja sie dt ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabiee 100 zł no to raczej u kolegi po znajomosci racja, ale z czasem nauczysz sie prawdopodobnie sam wszystko robic. A co do mocy jeśli nie miales wczesniej enduro to moc dt 50 wydaje mi sie na poczatek ci w zupelnosci wystarczy. Ceny myśle około 2 tys pln. Wie ktos moze co z moja kopka? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam dt5o i nie narzekam ale teraz mam problem powazny

ukrecił mi sie gwint ten w który wkreca sie szpilke od zylindra i jak odpalam moto to mi kompresja z pod glowicy ucieka szlysze te wszystkei strzały co ja mam teraz zrobic z ta szpilkom ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z kopka nie da sie odpalic bo kopka sie slizga i nie lapie- lapie dopiero jak przechyle moto na lewo

 

Kopki bardzo często sie psują w DT, trzeba chyba dotoczyć jakąmś tulejke bo cięzko ją kupić

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baro sproboj naladowac tam takiego dwu skladnikowego kleju i wtedy wkrec srube ... powinien zrobic ci sie gwint (prymitywne ale czasem pomaga) mi np jak zerwal sie gwint od sruby w gazniku to dalem do dziurki cyne i zaczalem wkrecac srube i trzyma bardzo dobrze :icon_mrgreen: wiadomo cyna mieciutka i dobrze sie dopasowala a z tym klejem to robilem tak sobie lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukrecił mi sie gwint ten w który wkreca sie szpilke od zylindra i jak odpalam moto to mi kompresja z pod glowicy ucieka szlysze te wszystkei strzały co ja mam teraz zrobic z ta szpilkom ??????

 

najłatwiej to ją wymienić :icon_mrgreen: odkręcasz reszte szpilek, sciagasz cylinder, wykręcasz zepsutą szpilke(kombinerkami, czy jakim tam kluczem zaciskowym) wkręcasz nową, zakładasz cylinder, głowice itp i jezdzisz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk3860 Napisano Dzisiaj, 08:19

witam mam cały silnik do yamahy dt 50 mx na części jak coś potrzebujecie to gg lub na maila

napisz do mnie na gg kupei cały :icon_mrgreen:

RazieL no nue do konca bo gwint na szpilce jest cały tylko w karterze go brak
co racja to racja słyszłem o jakimś kleju K2 plynna ciesz kumpel mi mowił zebym tam tego nalal wkręcił szpilke i sie gwint odleje ciekawe :buttrock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...