Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

a jakie polecacie male sakwy czy jakies cos do przechowania dokumentów gdzie takie cos umiescic ? bo jak wiadomo dt nie ma schowka ;[ a nie lubie smigac z czyms w kieszeni :icon_twisted: i najlepiej zeby to umiescic w miescu niedostepnym dla osób trzecich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcesz je zgubic ? Enduro to nie skuter co ma schowki. Wjedziesz w teren, wyjeb**sz sie i wypadna i koniec. kieszenie zasuwane to najlepsza rzecz. Swoja droga mam schowek pod siedzeniem taki otwierany w ktorym byly klucze yamahy. Poprzedni wlasciciele chyba ich nie zauwazyli poniewaz futeral byl zapakowany i wszystkie klucze nowki ;) taki fajny dodatek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie polecacie male sakwy czy jakies cos do przechowania dokumentów gdzie takie cos umiescic ? bo jak wiadomo dt nie ma schowka ;[ a nie lubie smigac z czyms w kieszeni :flesje: i najlepiej zeby to umiescic w miescu niedostepnym dla osób trzecich ;]

 

spraw sobie taką sakwę na pasek ... tam wsadź co trzeba i jest OK... ja i tak zawsze jeżdżę z plecakiem ;) bo wożę na wszelki wypadek cały zestaw narzędziowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam to do klucy kolo aku.... wiem ze nie jest to skuter ale by sie cos przydało a z plecakiem nie bd smigał po osiedlu chyba ze do miasta czy gdzies..... co polecacie moze takie cos jak jest w rowerach pod siedzeniem tylko gdzie to umiescic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam to do klucy kolo aku.... wiem ze nie jest to skuter ale by sie cos przydało a z plecakiem nie bd smigał po osiedlu chyba ze do miasta czy gdzies..... co polecacie moze takie cos jak jest w rowerach pod siedzeniem tylko gdzie to umiescic ;/

KUP SOBIE SAKWE NA PASEK... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale troche lipnie na pasek tu taki endurak hardcorowy i sakwa ;/ nieno musze jakies miejsce pod siedzieniem na dokumenty zrobic ;]

 

 

a mam pytanie da sie jakos na rozrusznik :P zrobic dt bo mam straszny problem zeby ją odpalic :P

Edytowane przez xsyniu147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoka nie zmieniam za chiny stary sie nie zgodzi na rozkladanie moto moi funduszy nie ma na to a swiece kupilem juz ;]

 

echh xyniu...a byś z czarcim pogadał ;] jemu jakoś przy jeżdżeniu na KTMie SX 525 nie przeszkadza mała sakiewka na telefon i dokumenty czy co on tam sobie wozi ;] najlepiej sobie kup "kontener" na tylne siedzenie taką od skutera.. albo torbe papierową ;/

 

http://www.allegro.pl/item269522846_saszet...h_kieszeni.html

http://www.allegro.pl/item265768315_saszet...h_kieszeni.html

tanie proste i funkcjonalne ;/ nawet na allegro kupowac nie musisz bo na każdym rynku takie cos znajdziesz ;]

 

niektóre twoje posty i wypowiedzi mnie irytują i to im więcej ich jest tym bardziej :]

 

 

no to jeździj dalej niech Ci się tłok rozjebie porysuje cylinder to wtedy się tatuś zgodzi ;/

jedz do mechanika niech Ci zmierzy ciśnienie spręzania... jak masz poniezej 8 to masz tłok do wymiany i cylinder do szlifu. koszt takiej zabawy to 150zł ;/ wielkie mi co.

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie sachsa 125 zz - silnik jak wiadomo taki co w yamaszy dt. odpalam sprzęt przejade sie troche i rozgrzeje silnik a potem jak sie zatrzymam i moto wchodzi na obroty jałowe to slysze takie lekkie brzęczenie. nie pokoi mnie to troche. nie chce zniszczyc motoru. czy wiecie cos na ten temat? to że sobie lekko brzęczy nie wpływa na jazdę. pędzi cholernie. prosze o pomoc. czy to moze byc np. panewka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...