Skocz do zawartości

Problem z paliwem w SHL M06U 150 cm3 (nie zasysa).


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pewien problem . . . Przeprowadziłem remont kapitalny silnika na nowych częsciach w SHL 150 cm3 . I po wszystkim nie ciągnie paliwa z gażkika , nie wytwarza podcisnienia podczas kopania . Na pych też nie zapali . Jak wleję strzykawką trochę bęzy do gara (przez odkręcenie swiecy) to wtedy zaskoczy na sekunde , ale potem od razu gaśnie . Myslę ze przepuszcza na karterach ale nie jestem pewien , niby wszystko uszczelnione , gaznik też rozbierałem czysciłem i złożyłem przed załozeniem . Tłok( wdl orygianłu) I nadwymiar (ponieważ cylinder po szlifie) załozony prawidłowo (wdł stzrałki ) nie wiem co moze być przyczyną ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a załozyles pierscienie :lol: bo takiego roszczelnienia nigdy nie widziałem i niesłyszałem. Zawsze cos tam powino zaciagac, jezeli uciebie jest tak jak piszesz ze nic nie zasysa to czeka cie kolejna rozbiurka silnika.

 

Ty składałesz silnik czy dałes komus aby ci złozył ?

to był twój debiut w przeprowadzaniu remontu silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik składałem z kolegą który ma na koncie Parę WSek kilka Junaków i Urala . On mówi ze to rozszczelnienie na karterach , ale chciałem się jeszcze upewnić na wszelki . . . pierścienie założone bez obaw a komprecha jest barrrrdzo mocna . iskra też jest jak nowa . Rzucalismy podejrzenia na tłok ale to raczej te karterey . Ale zawsze jest dobrze poczytać opinjię innych , czyli waszą :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...