Skocz do zawartości

Chciałbym dowiedzieć się pare rzeczy o Kawasaki KMX 125


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam zamiar kupić Kawe KMX 125 i nie wiem za bardzo co ten motorek potrafi.

Interesują mnie informacje o spalaniu ,czy posiada obrotomierz , jak radzi sobie w terenie i czy można nim jechać w trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że to całkiem fajny moto, sam się nim niedawno interesowałem... Co do danych technicznych to radzę zajrzeć na www.kawasaki.pl :) a co do opinii innych ludzi to zajrzyj na http://www.motoindex.pl/ck/test_ck_szczego...=ck_motury.php3 Osobiście radziłbym Tobie pomyśleć o jakimś 4-suwie ----- mniejszy kłopot z obsługą, no i ofkoz mniej pali :lol: a KMX125 o ile wiem to pali średnio 5l/100km, jak każdy chyba 2-suw tego rodzaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jako pierwszy motocykl enduro całkiem niezły wybór. Moc coś pod 20 KM, jak się założy mniejszą kostkę można wyjechać do miasta, a jednocześnie zaliczać szutry, Jak się założy normalne opony enduro lub crossowe, to nawet można całkiem przyjemnie w terenie pojeździć.

Ale na pewno nie jest to moto do ostrego enduro, ani wielkich skoków na torze crossowm. To taki cross-skuter, dobry na początek, ale po kilku miesiącach jeżdżenia zatęsknisz za większą mocą.

Dlatego ja po kilku próbnych jazdach z KMXa zrezygnowałem i kupiłem od razu mocniejszą Suzuki. Taki wybrałem styl nauki - od razu 40 KM. Ale każdy wybiera swoją ścieżkę nauki jazdy.

Powodzenia i do zobaczenia w błotku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...