Skocz do zawartości

Podświetlanie neonem...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeżdżę? Najspokojniej w świecie. A co ma moja jazda do neonów. Znam paru spokojniejszych ode mnie ludzi którzy podświetlają sobie sprzęty i zawsze jak mnie zpaytają to im powiem, że FESTYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Alf widziales jak wygladaja Goldwingi-przy nich Twoj neon to jak swieczka w porownaniu do reflektora.Z reguly wygladaja jak choinki.A ostro jezdzacych Goldwingowcow widziales,bo ja nie? Ilosc swiecidelek nie mowi nic o jezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeżdżę? Najspokojniej w świecie. A co ma moja jazda do neonów. Znam paru spokojniejszych ode mnie ludzi którzy podświetlają sobie sprzęty i zawsze jak mnie zpaytają to im powiem' date=' że FESTYN[/quote']

 

Alf chyba sie źle wyraził nie chodziło mu pewnie o styl jazdy ale raczej o rodzaj motocykla jakim jeździsz :idea: .Moim skromnym zdaniem wiele rzeczy czytaj. gadżetów pasuje do pewnego typu motocykli a zainstalowane w innch wyglądają mówiąc delikatnie dość dziwnie :). Tak jak gmole pasują do Chopper-ów tak zabawnie wyglądałyby zainstalowane w jakimś plastiku 8O i przykładów można by tu mnożyć wiele .. .Uważasz, że to festyn i dobrze twoje zdanie masz do niego prawo a co więcej ja je szanuje :P ale nie rozumiem jak ktoś zobaczy neon przy motocyklu i wyzywa człowieka od buraków , dresiarzy itd. Uważam, że do sportowego motocykla , nakeda czy streeta + (Goldwing) po prostu pasują takie gadżety :twisted: a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że podnoszą jego atrakcyjność :) oczywiście nie do każdego , nie każdy i nie w kążdej ilości :!:

 

pees. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje... Dla niektórych neon to festyn a dla niektórych nie... Jedyną zależność jaką znalazłem to rodzaj motocykla a zdanie na temat neonów... Ci którzy latają sportami np to lubią a turyści raczej nie... pozatym nie wyobrażam sobie XTZ 750 z wypasionym neonem... to był by festyn! ale jak np w niebieskim SRADzie bedzie fajnie zrobione niebieskie podświetlenie to supr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam że to zaszło troche zadaleko: prosiłem o ocene co sądzicie o neonie podczepionym do motocykla a niektorzy zamiast tego oceniają mnie jakim jestem człowiekiem i do czego służy mi motocykl,co jest totalna bzdurą, a to że na motocykle lecą laski to już jest wpisane w ich charakter i uważam że oszukuje sie samego siebie jak sie uwaza ze jest inaczej .Tak jak wy kocham motocykle roznia sie tylko nasze odczucia niektorzy kochaja harleye inni enduro itp. , oraz styl jazdy nie kupił bym horneta gdybym miał nim jeździć 90km/h i do 5tys... zgadzam sie z Igłą ze w XTZ 750 neon wyglądał by śmiesznie ,ale podobna sytuacja jest z samochodami niektorym sie podoba innym nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zabronione, nie tylko ze względu na barwy ale jest gdzieś w kodeksie nawet zapis że "...zabrania sie podświetlania cienia pojazdu(czy podwozia)..."- coś w tym stylu.

Wszelkie stroboskopy, kolorowe lampki(zakazane barwy) są niedozwolone i Policja nie musi ale czasem lubi sie doczepic... w najlepszym wypadku mandacik lub utrata dowodu a w najgorszym(np. jak ktoś ma stroboskopy i na nich śmiga) mogą nawet Cie do sądu posłać za podszywanie sie pod pojazd uprzywilejowany.

 

prawo o ruchu drogowym:

"4. Zabrania się:

3. umieszczania w pojeździe lub na nim urządzeń stanowiących obowiązkowe wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego, wysyłających sygnały świetlne w postaci niebieskich lub czerwonych świateł błyskowych albo sygnał dźwiękowy o zmiennym tonie;"

 

tyle znalazłem. jak ktoś ma więcej, to proszę o źródła. swoją drogą też słyszałem, że nie wolno umieszczać dodatkowego oświetlenia na pojazdach, poza wyjątkami typu świateł przeciwmgielnych, ale nie mam podstawy prawnej, a to kwestia decydująca. pszczółka ma dostać na nowy rok strobo...

 

a co do neonu: jak dla mnie to sprzęt wygląda, jakby spod wiejskiej dyskoteki go ktoś ukradł. i nie mam nic do właściciela - takiego pojazdu, po prostu maszyna zbliża się optycznie do malucha ze spojlerami na lusterkach...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisalem  8)  -czekam na dalsze pomysły  :!:    

 

:

zainstalowanie tzw"miotacza płomieni" do wydechu

pare nalepek ala racingowych , zeszlifować slidery w kombi pilnikiem i założyc zaakatowane opony z wyscigów i szpanować że sie tak po wniklach lata :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...