Skocz do zawartości

Podświetlanie neonem...


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o poświetleniu neonem???Za granica a szczególnie w Stanach to dość popularne ja w swoim Hornecie zamontowałem neon ,widać obok ale macie jeszcze link do wiekszego zdjecia :http://www.dobrakostka.pl/neon.jpg jak sie robi ciemno to efekt jest całkiem imponujacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu...

Podświetlenie ogólnie jest OK ale neon do motocykla to cięzki temat...

 

Ja w wakacje byłem w USA i pracowałem w warsztacie samochodowym zajmującym sie nagłaśnianiem samochodów,alarmami ale równiz i tego typu rzeczami i montowałem tam rózne podświetlenia neonami(róznego rodzaju) również w motocyklach.

 

efekt wizualny jest całkiem fajny ale neon sie kiepsko sprawdza bo jest duży, trudno go zamontować tak żeby dawał dobry efekt a przy tym był niewidoczny i nienarazony na uszkodzenia...

Lepiej sprawdzały sie diody i wszelkiej maści podświetlenia bazujące na diodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się podobno nie dyskutuje ale ja bym miał duże opory przed robieniem z moto choinki. Trochę tandetne - kojarzy mi się z za przeproszeniem "czarnym raperem" albo po naszemu z wyrywaniem lasek z zabawy w remizie. Z drugiej strony, na laski z dyskoteki to pewnie działa (opinią lasek znających się na moto nie ma się co przejmować bo jest ich bardzo mało, a naprawdę wartych wyrwania jeszcze mniej). Więc jeśli Twoje towarzystwo uważa że to OK, to nie ma się co przejmować opinią innych (np. moją).

 

Zgodzę się tylko ze Spidim, że diody chyba są praktyczniejsze... a na allegro / e-bayu dostęp do różnego rodzaju diod jest ogromny!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tandeta, nie podobaja mi sie choinki. Oczywiscie kwestia gustu, ja bym nie zalozyl.

 

a ja się z tym nie zgodzę bo Alf007 nie zrobił ze swojego Horneta choinki.

Wiadomo - kwestia gustu jednemu się podobają neony innemu nie ale nie można generalizować a akurat w tym wypadku z gustem zrobiony i fajnie oczywiście według mnie wyglądający neon i od razu pierwsze opinie, że robi choinkę.Jeżeli maszynka na tym zyskuje i wyglada ciekawie a moim zdaniem tak jest w tym przypadku to nie widzę przeszkód :).

 

pees. i żeby było jasne nie jestem za wiejskim tuningiem i robieniem z moto choinek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonki fajna rzecz jesli jest rozsadnie rozmieszczone ale mam pytanko co na to policja ja rozmawialem z paroma gliniazami i oni mowiaz ze jest to niedozwolone stosowanie w zadnym miejscu poniewaz te kolory sa zarezerwowane dla specjalnych pojazdow?! jak to jest naprawde?!

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zabronione, nie tylko ze względu na barwy ale jest gdzieś w kodeksie nawet zapis że "...zabrania sie podświetlania cienia pojazdu(czy podwozia)..."- coś w tym stylu.

Wszelkie stroboskopy, kolorowe lampki(zakazane barwy) są niedozwolone i Policja nie musi ale czasem lubi sie doczepic... w najlepszym wypadku mandacik lub utrata dowodu a w najgorszym(np. jak ktoś ma stroboskopy i na nich śmiga) mogą nawet Cie do sądu posłać za podszywanie sie pod pojazd uprzywilejowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienie moto i bedzie to kawa to obowiązkowo zielonego neona zakładam żeby nie wiem co... zajebiście wygląda motor z czymś takim... zwłaszcza że do jazdy mi w niczym nie przeszkada bo można go w kazdej chwili wyłączyć... a i można sie polansować bo strasznie rzuca sie w oczy... To ostatnie zdanie można potraktować z przymróżeniem oka ale nie oszukujmy sie motocykl oprocz tego że nie ma sobie równych jesli chodzi o sprawianie radochy z jazdy jest też świetnym wabikiem na laski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli ale dzięki za odpowiedzi' date=' ale zgodze sie z mankiem_7 co jak co ale lasek znających sie na temacie jest naprawdę mało ,a neon jak tandetny by nie byl przyciąga uwage...[/quote']

przyciąga co najwyzje uwage dresiarzy i tapeciar z wiejskich dyskotek :)

dla mnie maxymalny szczyt dreso-buractwa i weekendowego szpanerstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...