Skocz do zawartości

czy fzr600r z 1995 roku powinno iść na gume z gazu?


speedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz amortyzyzatora skrętu niemam nale wiesz mi tak na jedynce do chodzi do 110 a na dwójce do 150 i juz mi nieraz na dwójce opadło i tylko troche zaczepało przodem isie zakopciło z opony i jakos żyje nie ja wiem jak to sie robi no przestan mam motor od 5 miesiecy i jabym tego niewidzał? daj spokój tylko ta pytałem ale ja nie robie tego jak ty że na hama przebijam na dówjke tylko ze sprzegłem i jakos mi sie to udaje niewi9m moze mam szybka renke ale nie zadzłyło mi sie żeby mi koło opadło jak przełaczałem na dwójke no mozę tam raz czy dwa ale wikszośc razy mi sie udaje

LOL :roll:

Mam pytanie,skad jestes?Czy jestes z Polski?Bo jesli tak to masz chyba jakies braki w edukacji :roll: A ja myslalem ze bardzo duzo bledow robie :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie uwazam że przbijanie bez spzegła na dwa jest błedem zreszta tak moj kumpel robi wsumie to sasiad ale ja uwazam że to jest katowanie skrzyni zreszta on czasem też robi to ze sprzegłem ma 750 gsxr ale on mówi ze woli bez no to jak bez to bez ja sie przyzwyczailem ze sprzegłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie uwazam że przbijanie bez spzegła na dwa jest błedem zreszta tak moj kumpel robi wsumie to sasiad ale ja uwazam że to jest katowanie skrzyni zreszta on czasem też robi to ze sprzegłem ma 750 gsxr ale on mówi ze woli bez no to jak bez to bez ja sie przyzwyczailem ze sprzegłem i sie nie nauczyłem z dnia nadzień tylko już troche wczesniej dziedziłem na silnijeszych sprzetach tylko że starszych np.yamaha fzr 1000 z 87 roku noto szczeze mówiąc moja 600 jest dwa razy zrywniejsza no mzoe nie dwa przesadzam ale tak no 14 biega no poprostu czułem ta różnicy gdy siadłem na ta a na ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrafie jechac na gumie pierwszy i drugi bieg i na drugim biegu juz jets sraszna pretkość tak ze no sory ale ja ci niewieże że gość na 4 biegu jedzie na kole facet ja mam 150 i jak motor opadnie to sie zakopci z przedniego koła i motorem zatrzepczee na lewo i prawo a ty mi pier**lisz że jakis gośc potrafi na czwartym biegu wiez co bez przesady to na czwartym biegu to on ma pewnie z 210 troche to nie realne no ale spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na gumie powyżej 210 km/h jest jak najbardziej możliwa, ludzie osiagają na gumie jeszcze większe prędkości 8O

 

Cytat:

no wiesz amortyzyzatora skrętu niemam nale wiesz mi tak na jedynce do chodzi do 110 a na dwójce do 150 i juz mi nieraz na dwójce opadło i tylko troche zaczepało przodem isie zakopciło z opony i jakos żyje nie ja wiem jak to sie robi no przestan mam motor od 5 miesiecy i jabym tego niewidzał? daj spokój tylko ta pytałem ale ja nie robie tego jak ty że na hama przebijam na dówjke tylko ze sprzegłem i jakos mi sie to udaje niewi9m moze mam szybka renke ale nie zadzłyło mi sie żeby mi koło opadło jak przełaczałem na dwójke no mozę tam raz czy dwa ale wikszośc razy mi sie udaje

 

LOL

Mam pytanie,skad jestes?Czy jestes z Polski?Bo jesli tak to masz chyba jakies braki w edukacji A ja myslalem ze bardzo duzo bledow robie

Pozdro!

Speedy, zgadzam się z Łukaszem_SE, zadbaj troche o poprawnosc swoich wypowiedzi, literki Ci sie mieszają jak po Bolskie :) i zacznij używac przecinków i kropek !

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPEEDY napisał

czy fzr600r z 1995 roku powinno iść na gume z gazu? bo moja nie idzie z gazu na gume musze uzyc do tego sprzegła, a dopiero podnosi koło przednie przy 90ikoletracg na godzine przy 11.500 tys obr. jakies 50cm ale nie do pionu niwim czyto dobrze

 

a ma takie jeszcze jedno pytanie do ciebie jak zrobic żeby ona jesczze na dwujce miała koło w góże ?

 

nie robie tego jak ty że na hama przebijam na dówjke tylko ze sprzegłem i jakos mi sie to udaje niewi9m moze mam szybka renke

 

a według mnie, to co napisałes przez kilka dni bycia na forum to też bzdury. jednego dna ledwo stawiasz sprzeta na gume na pierwszym biegu i pytasz, jak utrzymac koło w górze na drugim,, a za kilka dni bez większych problemów przebijasz biegi na gumie ze sprzęgłem 8O jest to trudniejsze niż zmienianie bez sprzegła, a jeśli już to przednie koło musi być naprawde wysoko, z czym masz podobno problemy.

 

PS. Używaj też opcji „edytuj” jeśli chcesz poprawic lub dopisac cos do ostatniego postu

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam całkeim sporą grupke osób które bez większego bólu przebijają na kole biegi do 4rki włacznie....

Znam też kilka osób które potrafią pójść nawet dalej i przebijają wszystkie biegi w sowich moto tak więc jeśli gość jest naprawde dobry to nie widze najmniejszego probemu żeby przebijał do czwórki włącznie...

 

Widziałem takie rzeczy na własne oczy(i uszy... bo jak ktoś zmienia bieg nie trudno jest to usłyszeć:) ) więc prosze nie mów że to nie możliwe bo w tym momencie to piszesz bzdury...

 

A jeszcze co do zmiay biegów bez sprzęgła- tak jak mówiłem prawidłowo wykonana zmiana nie ma większego wpływu na zużycie skrzyni i nie jest katowniem jej... Nie chce mi sie już tutaj robić wywodów na ten temat czy przepisywac Ci wypowiedzi na ten temat ludzi którzy na sportowych maszynach zjedli zęby, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, zawodników i mechaników... poprostu przyjmij do wiadomości że taka zmiana jest możliwa do wykonania bez niszczenia czegokolwiek.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no ja niesłyszałem ani nie widzałem jak goscie dochodza do 4go biegu no szkoda bo chetnie bym to zobaczył' date=' ja potrafie do drugiego i ta prdkość na jedym kole dalmnie to już jest za duzo takze mi wystarczy[/quote']

 

rozumiem, jak kogos zobaczysz to uwierzysz... predkosci-fakt bardzo duze, ale jak ktos sie nie boi to nie ma problemu, troche tez zalezy od psychy,

nie chce sie klocic, poprostu jak nie wierzysz to ok, nie bede niczego udowadnial ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi speedy w Twoje postepy na gumie nie chce sie wierzyc. Nie wspominam juz ze pora roku jaka teraz jest utrudnia jazde na gumie. U mnie lataja tacy kolesie ktorzy w sumie bez problemu wbijaja czwarty bieg na gumie i pokonuja na tylnym kole naprawde spore dystanse .

oj nie musisz niczego udowadniac bo i tak nie uwieze a udowadnic dt 125r sie poprostu nieda troche za słaby sprzet jak bedziesz miał mocniejeszty to mi wteczas udowonisz

Chyba troche nie zrozumiales poprzedniej wypowiedzi kolegi Andrzeja Tomeckiego. Wyrazne pisal ze to jego kumpel lata na gumie na VFR750, a nie on na swojej DT125r...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ej speedy skąd ty w ogóle jestes? przecież człowieku ty nie masz pojecia co piszesz.. uwazasz sie za zajebistego jeźdzca... tzn. to ze ty jedziesz 150 na gumie to nie znak że ktoś kto ma amorek skretu i wieksze jaja nie pojedzie 220 na gumie... a znam takich ludzi i to nie jednego i nie trzech a wiecej... pozatym to pisz posty w wordzie przynajmniej bedą mniejwiecej po polsku... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...