Skocz do zawartości

Honda mtx 200 RW


Rekomendowane odpowiedzi

No a wiec na samym poczatku - sory ze znowu zasmiecam ten dzial swoimi pytaniami :))

Po 2 - mam nadzieje ze takiego tematu jeszcze nie bylo i nie bedzie to spam.

 

No a wiec mam pytanie co do tego moto, jedyne co znalazlem to to ze produkowano to do 85 roku. ;) Mial moze ktos stycznosc z tym moto ? Albo ma jakies dane techniczne ?

Jak niektorzy pewnie wiedza szukam enduro sobie i natrafilem na allegro na cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40185193 . Tu mi sie nie zgadza bo napisany jest rocznik 87 a to co znalazlem (nie pamietam linku) mowi ze byly produkowane jedynie do 85...

Za wszelkie info dziekuje :P

 

 

Pzdr :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom dlatego wole spytac tutaj najpierw :)

 

Pzdr

 

Ps. Jedyne "dane techniczne" ktore znalazlem ;) http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=18088

Power: 26.50 HP (19.3 kW)) @ 7500 RPM <--- ile to jest KM ? :P Ma ktos moze wiecej info ? :DD

 

Ps2. Dobija mnie to na roznych stronach rozne info jest http://www.honda-biker.de/shop/product_inf...roducts_id=1023 tu pisze ze jednak to mozliwe zeby to byl rocznik 87 :)) Ale i tak czekam na jakies opinie o tym moto ;))

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym mogli sie przkonac już nasi 4umowi koledzy

No niestety :lol: , ale ja na mtxsie dobrze wyszłem i zarobiłem hehe, ale nie o tym temat, wróćmy wiec do niego moim skromnym zdaniem ten MTX200 to nic innego jak MTX125 z garem większym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom dlatego wole spytac tutaj najpierw :)

 

Power: 26.50 HP (19.3 kW)) @ 7500 RPM <--- ile to jest KM ? :) Ma ktos moze wiecej info ? :DD

 

Toc jak wół napisane 26,5 HP( Horse Power) po naszemu kuń mechaniczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom dlatego wole spytac tutaj najpierw :)

 

Power: 26.50 HP (19.3 kW)) @ 7500 RPM <--- ile to jest KM ? :P Ma ktos moze wiecej info ? :DD

 

Toc jak wół napisane 26,5 HP( Horse Power) po naszemu kuń mechaniczny :)

Aaa ;))) No chyba ze tak ;))). Tak wogle co sadzicie o tym moto ? Jak sie nadaje do terenu itd ? ;))

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przypadku tego egzemplarza z Allegro mogę służyć pomocą. Byłem oglądać go w czasie świąt. Już na pierwszy rzut oka widać, że ta Honda dużo przeszła: odcięty tylny bagażnik, brak zakrywki na aku, przytwiedzona blachą część tylnego błotnika, brak osłony tłumika widocznej na zdjęciu itp. Podczas jazdy próbnej odczuwalne było, że motor jest dość silny, ale nie jest przekonany, że miał 26 KM. Po paru minutach dynamicznej jazdy silnik zgasł i nie udało się go już odpalić. Co się okazało? Wg mechanika - znajomego sprzedawcy silnik się zalał i nie da się go naprawić na miejscu. Po wykręceniu świecy sam sprawdziłem co jest i stwierdziłem, że silnik się zalał, ale nie benzyną lecz płynem chłodniczym. Z cylndra pluło płynem. Nie mając o czym rozmawiać ze sprzedawcą, odjechałem.

 

Wnioski: 1. Z takim sprzedawcą lepiej interesów nie robić. 2. Moto było przyszykowane na sprzedaż - miało za wysokie obroty na jałowym biegu,żeby za prędko nie zgasło, nie wydaje mi się, aby przeszło remont. Poza tym sprzedawca chyba nie spodziewał się, że tak długo pojeżdżę zanim go kupię.

 

To chyba wszystko, pozdrawiam.

 

PS. Możliwe, że MTX 200 były produkowane w latch 83-89. Potwierdzają to zdjęcia na http://www.bikepics.com/honda/mtx200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Możliwe, że MTX 200 były produkowane w latch 83-89. Potwierdzają to zdjęcia na http://www.bikepics.com/honda/mtx200/

Na to akurat nie patrz bo to jest takie błądne koło. Np Nasi koledzy którzy dali si enabrać umiescili swoje motocykle w rocznikach z dowodów a nie w prawdziwych i potem jak inni to oglądaja to mysle ze naprawde one były produkowane w tych latach. Najlepiej otworzyc jakąś ksiązke z czesciami np katalog larsona i tam bedzie napisane jaki model w jakich latach był prpdukowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Yosarian, gdyby nie twoja wypowiedz prawdopodobnie niedlogo pojechalbym ogladac moto i nie jezdzilbym zbyt dlugo na nim, a przejechal sie pewnie jedynie i moglby byc zonk potem :/ Ehh a juz myslalem ze sobie moto sprawie :P Nom coz szukam dalej :)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...