Skocz do zawartości

kask dla dziewczyny - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba nadmienić, że jechali w T-shirtach i orzeszkach

 

Nie myl kasku otwartego z orzeszkiem.

Tzw. Braincapy( http://www.moto-shop.pl/catalog/product_in...products_id=157) w świetle polskiego prawa sa niedozwolone,poniewż kask musi zasłaniać uszy.

Jako o kasku otwartym pisałem o czymś takim http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40071172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mam za chopperowca....

Zarówno ja, jak i moja Pani:-), jeździmy w otwartych GREX-ach z szybą.

To dosć niska półka cenowa kasków, ale nie było problemów z nimi nigdy, dobra szczelność, wnetylacja, akustyka...:-)

A w szlifie....mam nadz, ze nie bedzie okazji sprawdzić:-)))

Pozdro,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam to w czym jezdzila moja dziecwczyna i byla bardzo zadowolona, dosc lekki, cichy i dobrze lezacy na glowie kask AGV GP1 , nie byl drogi bo mniej jak 500 zl na motobazarze zaplacila za niego, a bardzo sobie chwalila , tez raz w nim jechalem i powiem ze jesli chodzi o komfort i glosnosc to niewiele ustepuje SHOEI owi XR - 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Warszawy? Wpadnij na Mariensztat do Hein Gericke - oni tam mają sporo mocno przecenionych kasów (ja widziałem nolany, uvexy itp) właśnie w małych rozmiarach (S, XS) jako mniej typowych. A jak tam nie znajdziesz, to w przyszłą sobotę masz Bazar na służewcu i tam też coś znajdziesz.

 

Ale idź z laską, bo to jaki kask jest dobry a który nie to możesz wiedzieć ty, ale i tak kupisz taki którego malowanie i kształt (bez względu na firmę) będzie się Jej podobał...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie o bazarku wiem ale nie wiem czy sie wybiorę poniewaz moja ukochana ma sesje i siedzi w domku i stuka (nie jest z wawy) do rozpoczecia sezonu jeszcze troszke zostalo wiec mysle ze zdąże z kupnem na Mariensztat napewno sie wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...