Skocz do zawartości

Nowe ZX6RR i 636


Rekomendowane odpowiedzi

8O Panowie, zakochałem się 8O

 

http://www.kawasaki.pl/index2.php?adres=sz....php&id_menu=83

 

Są po prostu piękne, moc też fantastyczna (chociaż pewnie dopiero na hamowni okazałoby się, jak z tym jest naprawdę...)

 

Srebrna ślicznotka jest już na moim pulpicie. Wielkie dzięki dla Kawasaki.pl za dobre zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że prezentuje sie i zapowiada sie bardzo dobrze...

olejna maszyna z tłumiekiem pod siedzeniem...:D

Ciekawe jak wypadnie na tle konkurencji... R6 nie ma rewolucyjnych zmian, CBR 600RR też nie a GSXR 600 pozostaje taki jak w ubiegłym roku.

Ja czuje że kawka może namieszać bo już poprzedni model był bardzo dobry więc i ten może pomieszać dotychczasowe szyki w ktroym GSXR był królem ubiegłego roku.:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki nie słynie z fajnych maszyn!!!???

NIe no pushek tm tekstem to mnie rozwaliłeś... ja mimo że mam kawasaki nie jestem jakimś wielkim fanem tej marki(do tej pory zawsze miałem yamahy w rodzinie i ostatnio honde jedną a teraz pierwsza kawa) ale jakbys znał odrobine historie to wiedziałbyś że kawasaki już niejodnokrotnie wypuszczało model które na dane czasy w sowjej klasie czy kategorii narobił niezłego zamieszania i nie tylko potrafił być o włos przed konkurencją ale wręcz rozwalał ją na atomy i był bezkonkurencyjny...

 

Teraz takie rewolucje sa rzadze(w sportowych maszynach pierwsza z ostatnich rewolucji to było wejście Bladego a potem kolejny troche mniejszy ale i tak nie mały skok gdy pojawiła sie R1).

A w sezonie 2004 Kawasaki wypuściło nowe ZX10, stworzone od podstaw(a nie jak konkurencja na zasadzie kontynuacji modelu) i Kawka pokazała klase i okazała sie najszybsza. Może i R1 byłaby lepszym wyborem na droge ale nikt poważny nie miał wątpliwości że ten najmocmniejszy i najbardziej bezkomproisowy sprzet w stawce rządził(przejrzyj kilka testów poważnych zagranicznych magazynów od sportowych maszyn- na torach zawsze zwyciężała w tych testach kawa)...

To twoje zdanie to bardzo krzywdzące twerdzenie bo nie ma nic wspólnego z prawdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... panowie wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo :!: :!: ZX-6R 2005.... Jak dla mnie jest to najpiekniejszy plastik jakiego było mi dane ogladać kiedykolwiek.....!! osywiście nie było to w polsce tylko w Koblencji, w salonie stało tyle nowego sprzetu ze chyba we wszystkich salonach mojego miasta nie ma ich tylu... Deklarowana moc ZX636R to 136 koni.. !! Jak dla mnie to kosmos... Czekam aż sprzety te trafią pod strzechy i bede miał okazje sie przejechać... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa zaczyna rzadzic w klasie motocykli sportowych i pewnie jeszcze nie raz nas zaskocza.Mysle ze wraz z Suzuki zdominuja klasy 600/1000.

 

A tekst Pushka swiadczy o tym ze sie wogole nie zna na motocyklach,widac to po jego postach nie tylko w tym temacie.Cos tam slyszal,cos tam pomyslal i pisze glupoty.Pomysl chlopczyku zanim cos napiszesz,a jak sie nie orientujesz to lepiej nic nie pisz bo tylko sie osmieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze ostatnimi czasy kawa na arenie sportowej nie zaszlala.W GP prym wiedzie Honda z Yamaha ,w Endurance Yamaha z Suzuki, w SBK to tylko Ducati.o Kawie za bardzo nie slychac...Fakt ze robia fajne motocykle, ZX 12 jest najszybszym seryjnym motocyklem swiata-to wyniki sportowe pokazuja ze czegos im jeszcze brakuje. A ZX 10 nie jest wcale taka super-bo co z tego ze ma mocy od cholery,jak pozostale motocykle lepiej sie prowadza,a co za tym idzie na torze mozna nimi wykrecac lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc,a powiedz mi ilu ludzi jezdzi po torze?No i powiedz mi jakie Ty masz doswiadczenie z najnowszymi 1000-ami?Bo z tego co widze jezdzisz CB750 a piszesz jak sie sprawuja najnowsze 1000 w jezdzie.Jak te informacje czerpiesz z gazet to prosze Cie bardzo.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie-nie jezdzilem zadnym z nowych tysiacow-to fakt.A to co pisze wynika z tylko i wylacznie z tego co przeczytalem w np. angielskim Bike'u. Mysle ze ich testy sa w miare miarodajne-biora w nich udzial zawodowi jezdzcy,wiec chyba jest to jakis punkt odniesienia?A wyniki sportowe mowia same za siebie, po to chyba sa budowane motocykle sportowe zeby brac udzial w zawodach sportowych-czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Fast Bikes jest test 4 600: R6, Daytona 650, GSX-R 600 i ZX-6R.

Wedlug ich testu Kawa ma 102 KM ale i tak jest zwyciezca testu, R6 niewiele jej ustepuje a w tescie predkosci byla najlepsza.

niestety dla R6 jak wejdzie nowy model GSX-R to najprawdopodobniej spadnie na 3 pozycje

 

Jesli chodzi o moment i moc R6 jest najlepsza (wazy o 2kg wiecej niz ZX i GSX-R)

 

Poczekam do przyszlego roku na nowego GSX-R i zdecyduje czy brac jego czy R6, a moze jekiegos 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaic bzdury gadasz... ZX10R sie źle prowadzi!!!??? grzeszysz mówiąc takie rzeczy...

Taksie śmiesznie składa że widziałem około 10ciu testów masyn klasy 1000 i wszędzie praktycznie zx10 na torze był niepokonany...

Codzienny użytek na publicznych drogach to jedno, tor to drugie a sport to już w ogóle inne bajka.

ZX10 jst tak wściekły że na publiczne drogi napewno lepiej nadaje sie troche spokojniejsza(choć wcale nie wolna) R1...zresztą to mój wymarzony sprzecik więc niech nikt nie mówi że bronie kawy bo sam mam...

 

A co do sportu to nie zachowujmy sie jak dzici i jak rossi wygrał w tym roku na yamasze o wcale nie znaczy że od tego roku tylko yamaha sie liczy;)

Tam są motorki konstruowane praktycznie od podstaw, czasem na bazie seryjengo motocykla a czasem nie, pompuje sie w nie pieniądze o jakich nam nawet sie nie śniło, do tego dochodzi jeszcze marketing, zatrudnianie róznych zawodników inne strategie itd...

Skoro honda jest największym producentem jednośadów ma największą kase i będzie dominować w więksości dyscyplin...

 

To taka dyskusja w stylu co jest lepsze- BMW Audi czy Mercedes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc - co do sportu to tak dla porownania czy jak dalibysmy Adamowi Malyszowi / z calym szcunkiem dla niego / narty ahonena to wygrałby z nim? No pewnie ze nie bo tamten jest w szczytowej formie w ktorej Malysz byl przez ostatnie trzy lata. Wiec sprzet owszem, ale glownie licza sie umiejetnosci, wiec mozna postawic hipoteze ze jak Rossi przesiadzie sie na Ducatti to i tak pewnie wygra, poniewaz przesiadka z hondy na yamahe jak widac nie przeszkodzila mu zdobyc mistrza swiata. Na sport proponuje wiec patrzec troche z przymruzeniem oka.

Spidi - hehe nie wiedzialem ze jestes milosnikiem kawy? Patrz a ja juz zmienilem poglady na twoje i mowile wszystkim ze moje zx 6r z 2003 roku to byle gowno i pomimo pojemnosci 636 to i tak nie ma szans z ogarem 205 rometa. Cholera obiecalem ci ze bede trzymal twoja strone wiec jutro wszystko bede odkrecał, obiecuje hehe :)

Pushek - zamienie kawe 2003rok salon, igla nie bita, nawet gleby parkingowej nie bylo, gwarancja do czerwca 2005r - na twoja cebre. Doplace ci 5 tysiecy zeby ci sie oplacalo bo w koncu kawa nie słynie z fajnych maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...