Skocz do zawartości

kominiarka latem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jezdze w kominiarce oprocz walorow uzytkowych daje takze lepszy wyglad!

 

Dokladnie motocyklista w kominiarce wyglada nieco grozniej 8)

Pozatym jezdze jak mi sie przypomni.

Ci co maja kaski z niewyjmowanym srodkiem lepiej azeby uzywali kominiarek ze wzgledu na pocenie sie a co za tym idzie niemily zapach kasku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w kominiarce oprocz walorow uzytkowych daje takze lepszy wyglad!

 

Dokladnie motocyklista w kominiarce wyglada nieco grozniej 8)

Pozatym jezdze jak mi sie przypomni.

Ci co maja kaski z niewyjmowanym srodkiem lepiej azeby uzywali kominiarek ze wzgledu na pocenie sie a co za tym idzie niemily zapach kasku. :D

 

ja jezdze w kominiarce ze wzgledu na walory uzytkowe, a nie dla tego ze wstydze sie swojej twarzy, no ale jak kto woli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigam bez kominiarki. Nie lubię jej zakładać, próbowałem kilka razy i za każdym razem przeszkadzała mi. Obecnie mam Airoha SV55 z wyciąganym wnętrzem a nawet w poprzednich Cabergach nigdy nie było smrodu. Kask i tak zmieniam co 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smrodu ...

Codzienne mycie włosów czyni cuda.

 

 

Zbycho

 

To raz, nie rzucanie kasku byle gdzie to dwa...

 

A zakładanie za każdym razem kasku i kominiarki jest po prostu upierdliwe. Zwłaszcza latem. Bo zanim się ją ułoży, żeby nie była zawinięta, to nerwica może trafić. Owszem, w chłodne dni ma to sens, ale jak jest ciepło, to przerost formy nad treścią... Ale co kto lubi.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie przepada za kominiarką to może chociaż maska na twarz wystarczy? Wyściółki może nie ochroni przed przepoceniem, ale twarz i szyja jest osłonięta od wiatru, dzięki czemu żadne paskudztwo się nie przypląta.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smrodu ...

Codzienne mycie włosów czyni cuda.

 

 

Zbycho

 

A na dodatek obaj producenci (Airoh i Caberg) podobno stosują wyściółki antybakteryjne (cokolwiek miało by to oznaczać) moze to z tego powodu nie zanotowałem smrodu u siebie w kasku?

PS Głowy codziennie nie myję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek obaj producenci (Airoh i Caberg) podobno stosują wyściółki antybakteryjne

W Nolanie też jak byk napisane w środku "Sanitized" więc to raczej standard. Ważne też jest jakie, kto ma włosy. Ja mam zawsze ścięte na jeża więc, nie za bardzo ma co się pocić :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...