Skocz do zawartości

Ale okaz!


SAke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh sake ja przeanalizowalem i wiesz co Ci powiem ogolnie tu jest fajnie tylko kilku starszych z wiekiem panow uwaza sie za leprzych bo oni juz rzekomo w zyciu duzo przezyli i nic z tym niezrobisz niemozesz miec wlasnego zdania, jesli powiesz cos nie po ich mysli zaraz zostajesz gnojony a tak na marginesie forum jest po to zeby zadawac pytania i uzyskiwac odpowiedzi a nie o podsumowywaniu czyjegos rozumu czy harakteru przepraszam greedo ze ja tez mam dopiero 17lat!!! ale to niemoja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sake ja przeanalizowalem  i wiesz co Ci powiem ogolnie tu jest fajnie tylko kilku starszych z wiekiem panow uwaza sie za leprzych bo oni juz rzekomo w zyciu duzo przezyli i nic z tym niezrobisz niemozesz miec wlasnego zdania, jesli powiesz cos nie  po ich mysli zaraz zostajesz gnojony a tak na marginesie forum jest po to zeby zadawac pytania i uzyskiwac odpowiedzi a nie o podsumowywaniu czyjegos rozumu czy harakteru przepraszam greedo ze ja tez mam dopiero 17lat!!! ale to niemoja wina

 

Nie masz za co przepraszac, tu jest wielu 16 17 a nawet 14 latków (np Siwy Qler paho czy Sputnick) piszących posty sensowniejsze od was.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sake ja przeanalizowalem  i wiesz co Ci powiem ogolnie tu jest fajnie tylko kilku starszych z wiekiem panow uwaza sie za leprzych bo oni juz rzekomo w zyciu duzo przezyli i nic z tym niezrobisz niemozesz miec wlasnego zdania, jesli powiesz cos nie  po ich mysli zaraz zostajesz gnojony a tak na marginesie forum jest po to zeby zadawac pytania i uzyskiwac odpowiedzi a nie o podsumowywaniu czyjegos rozumu czy harakteru przepraszam greedo ze ja tez mam dopiero 17lat!!! ale to niemoja wina

 

8O

następny erudyta :? :D

 

rybson popatrz sobie na posty np. Qlera czy Greedo, ich wiedzę i sposób pisania. Są mniej więcej w waszym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny wiek i podobne "byki " sadzi :!: :!: :!:

leprzy.............pisze się przez SZ :arrow: LEPSZY

harakter.........pisze się przez CH :arrow: CHARAKTER

to tak na marginesie, jako starszy pan mam prawo chyba :?: się odezwać

Pozdrawiam starszych i młodszych motocyklistów. ;)

Oczywiście tyczy to się Rybsona 13 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy nastoletniego zadymiarza, hehe

zgadzam sie z greedo, tylko jedna rzecz - co do tego wieku, ja tez mlody jestem (17 l ), a nie chce z wiertarką jakiegoś dziadka molestować,

pewne rzeczy poprostu sa niezalezne od wieku....

 

do sake - jesli chcesz sobie zrobić 'choppera' kup sobie jakiś silnik, kup troche rurek metalowych i poskladaj, jesli chcesz być orginalny,

 

ale jedną rzecz musze przyznać, czytając poprzednie posty nieźle się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...