Skocz do zawartości

Yamaha DT 125 - pomoc przy ocenie stanu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natrafiłem na oferte sprzedaży Yamahy po dosc atrakcyjnej wg mnie cenie. Motocykla na oczy jeszcze nie widzialem, ale sprzedawca zapodał mi parę fotek. Jest to rocznik 97. Co o niej sądzicie?? Zaniepokoił mnie jeden szczegół, a mianowicie źle spasowana kanapa z owiewkami. Może to coś znaczyć? Poza tym dodatkowo do motoru sprzedający dorzuca bak, plastki i tylne koło. Z góry thx za odpowiedź i pozdrawiam.

 

Tutaj są zdjęcia tej Yamaszki:

http://members.lycos.co.uk/lachpl/moto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-cos kombinowane z łancuchem, zrobiony na 2 zapinki, zebatki chyba w stanie srednim

-sporo elementów pordzewiałych, pewnie sporo czasu stał pod chmurką

-oblesna siateczka we wlotach, każda sróbka inna, kierownica troszke straszy

-kanapa jest nieorginalna, zachodzi na bak

- z tyłu jest zrobiony nieorginalny stelaż na lampe, kierunki, błotnik itd, brak jest bagażnika a składa się on z 2 czesci

 

troche trzeba przy nim podlubac, powiedz ile chce ten koles to powiemy czy cena jest okazyjna :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka silnika do dupy!!! Na 4 dzcieju widac ze niema staerowania zaworem wydechowym co pogarsza drastycznie jej osiągi i kulture praacy. Jezeli znasz siena mechanice, masz dostep do tanich używanych częsci i cena jest mniejsza niz 3500 to mozna brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyżej napisaliście wynika, że cena nie jest wielce atrakcyjna, bo sprzedawca chce 3200 zł + trzeba zarejestrować w Polsce. Na mechanice trochę się znam, sądze, że z pomocą schematów bym sobie poradził. Co do uzywanych części to nie mam do nich dostępu, nie licząc Allegro. Jak myślicie, dużo byłoby roboty z tym zaworem YPVS?? Oprócz tego, nie wydaje wam się ta DT jakaś dziwna?? => chodzi o inny tył, kanapę i kierownicę, tak jakby była uszkodzona lub byłby to składak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jesli widac ze z moto bylo cos kombinowane to lepiej sobie odrazu odpuscic bo potem mozesz jeszcze raz tyle ile za niego zaplacisz, zaplacic za remont. A w takich kombinowanych moto to czesto pomimo widocznych usterek sa jakies ukryte miny. Moim zdaniem odpusc sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dużo byłoby roboty z tym zaworem YPVS??

ze zdjecia wynika, ze brak jest linek, które nim sterują. mozliwe tez, ze nie ma silniczka , który steruje tymi linkami/zaworem. czyli zawór jest ciagle w jednej pozycji, a powinien się obracac w zależnosci od tego, jak wysokie są obroty. pomaga on poprostu w uzyskaniu wiekszej mocy w szerokim zakresie obrotów czyli to, co napisał Strzałek

 

Oprócz tego, nie wydaje wam się ta DT jakaś dziwna?? => chodzi o inny tył, kanapę i kierownicę, tak jakby była uszkodzona lub byłby to składak??

przecież wyżej napisałem, a wracajac do tego stelaza to albo jest beznadziejnie zrobiony albo wygięty i wyglada jakby podstawka pod tablice rejestracyjną miała sie zaraz zetknac z kolem :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Jak myślicie, dużo byłoby roboty z tym zaworem YPVS??  

 

ze zdjecia wynika, ze brak jest linek, które nim sterują. mozliwe tez, ze nie ma silniczka , który steruje tymi linkami/zaworem. czyli zawór jest ciagle w jednej pozycji, a powinien się obracac w zależnosci od tego, jak wysokie są obroty. pomaga on poprostu w uzyskaniu wiekszej mocy w szerokim zakresie obrotów czyli to, co napisał Strzałek  

Druga opcja mniej fajna to taka, że zawór jest uszkodzony i dlatego są linki odłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...