Skocz do zawartości

Co myślicie o jawie 350Ts?


Gość Grzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozstaw osi tu nie ma za dużo do rzeczy zwłaszcza że różnica jest niewielka

jawa (także cz) jest cięższa i stabilniejsza zwłaszcza we dwoje

w mz jak ci laska z tyłu wsiądzie a niedaj Boże jakiś facet powyżej 75kg to ci koło unosi

5ty bieg w mzetce to można używać jak jedziesz sam a nie z ładunkiem-nie może utrzymać prędkości

cezetkę także wolałem od ts ze względów stylistycznych :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnie wakacje letnie kupiłem motor. Zastanawiałem się nad JAWĄ TS 350, a MZ ETZ 250. Pytałem się kumpli i czytałem gazety... I w końcu kupiłem MZ-te. Jeden kumpel powiedział mi tak o JAWIE: "Ma ona dwa cylindry czyli dwa problemy :lol: , a MZ-ta ma jeden cylinder czyli tylko jeden problem :) " Można tu wiele dyskutować na ten temat. Powiem tak JAWA jest dobra na dalekie trasy, a MZ-ta na trochę mniejsze.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa, ja w niedlugim czasie planuje zrobic prawko at.A , a potem kto wie...

Zastanawialem sie na Java albo MZ.

Tylko ja lubei jezdzic na niej a nie spedzac wiele godzin w garazu i majstrowac przy niej .

(sorki jesli tym kogos obrazilem)W dodatku na mechanice kompletnie sie nie znam.Czy servisy sie znaja na zabytkach????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw osi tu nie ma za dużo do rzeczy zwłaszcza że różnica jest niewielka

jawa (także cz) jest cięższa i stabilniejsza zwłaszcza we dwoje

w mz jak ci laska z tyłu wsiądzie a niedaj Boże jakiś facet powyżej 75kg to ci koło unosi

 

Nie wiem jak jest teraz, ale 15 lat temu, gdy miałem Jawe, a kumple ETZ-ki to problem wyważenia rozwiązywały integralne owiewki (nie wiem czy teraz też ktoś je produkuje). I oczywiście motocykl od razu wyglądał bardziej sportowo. Sam taką założyłem do Jawy... choć musiałem pokombinować żeby pasowała i żeby silnik się nie przegrzewał....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...