Skocz do zawartości

3miasto : Gdansk, Gdynia, Sopot.


MasterDD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ! ;)

 

Dzis bylem z Idaho u larssona. Wszystkie czesci sa, oponki tez juz czekaja ;)

Teraz tylko wziac moto i jechac do niego...

Zamierzalem to zrobic w niedziele, ale w niedziele ma przymrozic, wiec kto wie, moze za tydzien :-/

 

Poza tym mam juz komplet ciuchow (kurtka, rekawiczki, spodnie, kominiarka) oprocz butow, ktore zamowilem z Louis'a u Klasy. Mialy byc na przedwczoraj, ale wyszlo na jakies opoznienie i maja byc dzis. Wqrze sie jak ich nie bedzie :x ;)

 

Tak czy siak => Juz niedlugo!..... :P :twisted:

 

 

[edit]

No i butkow dzis nie dostalem ;)

Klasa tlumaczy sie tym ,ze niemcy przelozyli mu termin(transport) i jutro czyli w piatek bedzie na pewno.

Jutro sie przekonam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MłodyVFR => Tez bylem :P

Butki byly, kase zaplacilem, kalendarz za...porzyczylem i pojechalem w chate ;)

 

Musze im przyznac - kalendarzyk zrobili niezly! Czarne tlo, motocykle i eghm taka fajna kobitka w ubraniu "Ewy" ;)

 

Buty kosztowaly 100 euro, pomnozylismy i wyszlo 416 zl. Czyli wszystko jak mialo byc, a obuwie mi sie podoba ;) Jest duzo lepsze niz na fotach.

 

Rzuccie okiem na pogode! To przeciez juz cieplo idzie! arghhhhhh :twisted: :twisted: :twisted:

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...onthly/PLXX0005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z 3-miasta :P ,

ja generalnie od dłuższego czasu o niczym innym nie myśle jak o tym by pośmigć. Niestety musze jeszcze w tym tygodniu zmienic oponki i przygotować maszyne do sezonu. Jak będą jakieś spotkanka i przejażdzki to chętnie się dołączę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja tez moge wpasc z Yago jutro.

 

Tylko patrze na mape z trojmiasta.pl i nie wiem gdzie to dokladnie jest.

Widze Zaspe i Brzezno, a gdzie to molo? :P

 

Moze ktos mi to troche wytlumaczy? Jestem teraz na Zabiance i powiedzmy ,ze pojade Czarnym Dworem, no ew. moge tez leciec Grunwaldzka.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd jest wyjątkowo prosty - wjeżdżasz w al. Jana Pawła od strony wrzeszcza i jedziesz do samego końca - tam jest parking, na którym się zawsze spotykamy. Do mola w Brzeźnie jest stamtąd właściwie jeszcze kawałek i na moto nie da się dojechać (chyba, że ścieżką rowerową :lol: )

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...