Skocz do zawartości

3miasto : Gdansk, Gdynia, Sopot.


MasterDD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o molo w Brzeźnie... i właściwie nie tak zupelnie przy molo... parking na końcu ul. Jana Pawła na Zaspie, w środę o 18 nie sposób przeoczyć :P

 

Btw. co do mola - po sopockim już jeździłem, w Orłowie też... trzeba będzie w końcu zaliczyć i to w Brzeźnie, heheheh

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zaliczania :P to chyba teraz jest opowiednia pora :P teraz nie pilnuja tak mocno no i nie rozjedziesz mnikogo bo mniej ludzi sie paleta..

a inny argument jest taki ze teraz sesja i wszyscy cos zaliczaja ;)

jeszcze inny argument... fajnie jest zaliczyc cos nowego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nadzieje ,ze nikt sie nie obrazi ,ze podniose ten temat ;)

Zauwazylem ,ze do forum przyszlo wiele osob z 3miasta czy okolic (w tym takze kobiet ;)).

 

Patrze przez okno i widze slonce... Snieg topnieje a mi sie cholernie humor poprawia! ;) ;) :o

 

Jak tam Wasze sprzety? Wszyscy juz przygotowaniu na rozpoczecie sezonu?

Jesli o mnie chodzi ,to mysle ,zeby za jakis tydzien, moze dwa wybrac sie do Idaho na full servis. Oponki juz u niego leza, a po czesci jedziemy w ten czwartek.

 

Kurde, ale humor mi sie poprawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MsterDD Ty sie prosisz o strzal z tlumika prosto w twarz:P moto w rozsypce, Kicer naocznym swiadkiem ;) koncze polerke ramy, w przyszlym tygodniu lancuch i zebatki montuje no i za zawory sie biore. o oponach nie wspomne, tym bardziej o spawaniu plastikow. takiego opoznienia jeszcze w zadnym sezonie nie mialem :cry:

 

Andon, uszy do gory, te kawy sa fatalne. moj qmpel, co Ci pisalem, szuka lag do swojej gpz, reanimuje gazniki, lozyska, itd, robotny jest, ale zadluzony no i pare dni temu skasowal samochod :? wprawdzie nie z jego winy, ale wiemy jak to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...