Skocz do zawartości

Kombinezony PSI


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Kilka lat temu na Forum był przerabiany temat kombi PSI. Ja akurat teraz wałkuję ten sam temat i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi kombiakami?

Jak się takie kombi psi sprawuje i jak wygląda sprawa z kosztami, bo ja do nich zamailowałem kilka dni temu i mnie wysłali do Grandysa do Łodzi, ale jeden koleżka mi podpowiadał, że w Czechach na miejscu są o wiele lepsze ceny i do tego niczego przy ściąganiu miary nie spierdolą.

Nie wie ktoś jak jest w rzeczywistości?

 

W cenniku na stronie Grandysa ceny mają takie sobie...czyli wysoki model ze skóry wołowej to jakieś 800 euro (2700 PLN), a skóra kangurza to już wydatek ponad 1300 euro...

 

I tak jadę do Czech w odwiedziny do "kumpla z wojska" :icon_mrgreen: więc myślałem, żeby przy okazji uszyć kombinezon.

 

Ja akurat trochę przypakowałem... i nic na mnie nie wchodzi z gotowych rzeczy... Najgorzej jest w udach, bo w 56 ledwie się mieszczę, a w pasie to normalnie jeszcze brata bym zmieścił, w łydkach jest za szeroko, a i tak to wszystko jest za długie jak na moje 176 cm wzrostu... :banghead:

 

Teksy sobie przerobiłem u kracowej, ale kombiaka to chcę uszyć na miarę, bo inaczej to nigdy nie będzie dobrze leżeć...

A psi ma akurat dobre ceny... Bo takie kombi Dainese mogę mieć na miarę, ale + 30% drożej, co już w ogóle dyskwalifikuje zakup...

 

Ja akurat szukam 2-częściowego kombinezonu z grabem i możliwie najlepiej zrobionego.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel mojego dobrego kumpla Jezdzil w w takowym wyczynowo. Stwierdzil, ze jakosc farby troche odbiega od standardow - potrafi zmienic kolor, niezbyt wytrzymale.

 

Aby nie bylo nie jest to moja opinia. Sam dwa lata temu rozmawialem z Grandysem w Lodzi na temat uszycia, jednak cena jaka mi podali walila z nog, taniej byloby mi dac szyc u mnie pod nosem mialbym zaoszczedzone miedzy 200 a 400 €.

 

Carlos 800,- € za kombi na miare to naprawde kupa kasy i warto rozejrzec sie rowniez za innymi, a jest ich sporo.

 

Schwabenleder, Stadler, Erbo, Joy, Alane, Harro, Kushitani, Winkbauer, IXS, Dainese i sporo innych ktorych juz nie pamietam.

 

Pierwszy blad to szycie kombi podczas sezonu, za to rowniez sie placi. Kombi na miare szyje szyje sie zawsze poza sezonem, sa zupelnie inne ceny, lub dodatkowa mozliwosc wyboru kolorow, aplikacji czy innych.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...