Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BUehe, ale poraszka wtedy była na tej WSK... Jak koles jezdził bez pasażera to ona jezdzila:D A jak Fryc i Ja wsiedlismy do nawet nie ruszyła na tym piachu:P No ale cuż.. hehe. Macie może wiecej fotek? Powrzucajcie:D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, nie byłem dzisiaj na Salve bo po pierwsze kryzys paliwowy:D

A po drugie w Kaliszu był zorganizowany I przeglad pojazdów zabytkowych i militarnych "Kaliska Blaszanka", impreza była zajebista!!

Organizował ja Jeep klub "4x4" (off road). Przyjechało sporo cieżkiej maszyneri wojskowej z dawnych lat, jak równiez pare motocykli cywilnych i samochodów osobowych z czasów PRL-u. Zebralismy sie na Asnyka 71 (parking miedzy blokami), nastepnie przejechalismy predkoscia 20km/h przez miasto i przez szałe.. Moim zdaniem za wolno, aku mi padł;P;P Potem pojechalismy w plener, gdzie ludziska na sprzetach terenowych i militarnych orali błoto:D A spokojni ludzie chodzili i ogladali:) jak bym kobuzem wjechał to chyba bym już nie wyjechał..:icon_biggrin: Noo, a wracajac do postoju na parkingu to były eliminacje do konkursów w różnych kategoriach, miedzy innymi w kategori najładniejszego Polskiego motocykla:D:D I tu ku mojemu zaskoczeniu zostałem eliminowany do konkursu:D A że byłem tylko ja na Polskim motocyklu, tak wiec wygrałem ten konkurs:D Puchar wreczył prezydencik "Pecherz:D" i z bananem na mordzie kontunuowałem imprezke:D Troche żałuje że oprócz mnie nie było innego Polskiego motocykla, ponieważ nie miałem rywala w konkursie.. jak by był rywal i wtedy bym wygrał to bym miał pełna satysfakcje:D

Ogólnie imprezka była pierwsza klasa! Mam nadzieje że wiecej bedzie takich imprez dla weteranów! A może jak dobrze pójdzie to w przyszłosci jakis "Weteran Klub - Kalisz":cool:) Podziekowania za zorganizowanie imprezy dla Jeep Klubu "4x4" oraz dla władz miasta za zgode na te impreze:)

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, nie byłem dzisiaj na Salve bo po pierwsze kryzys paliwowy:D

A po drugie w Kaliszu był zorganizowany I przeglad pojazdów zabytkowych i militarnych "Kaliska Blaszanka", impreza była zajebista!!

Organizował ja Jeep klub "4x4" (off road). Przyjechało sporo cieżkiej maszyneri wojskowej z dawnych lat, jak równiez pare motocykli cywilnych i samochodów osobowych z czasów PRL-u. Zebralismy sie na Asnyka 71 (parking miedzy blokami), nastepnie przejechalismy predkoscia 20km/h przez miasto i przez szałe.. Moim zdaniem za wolno, aku mi padł;P;P Potem pojechalismy w plener, gdzie ludziska na sprzetach terenowych i militarnych orali błoto:D A spokojni ludzie chodzili i ogladali:) jak bym kobuzem wjechał to chyba bym już nie wyjechał..:icon_mrgreen: Noo, a wracajac do postoju na parkingu to były eliminacje do konkursów w różnych kategoriach, miedzy innymi w kategori najładniejszego Polskiego motocykla:D:D I tu ku mojemu zaskoczeniu zostałem eliminowany do konkursu:D A że byłem tylko ja na Polskim motocyklu, tak wiec wygrałem ten konkurs:D Puchar wreczył prezydencik "Pecherz:D" i z bananem na mordzie kontunuowałem imprezke:D Troche żałuje że oprócz mnie nie było innego Polskiego motocykla, ponieważ nie miałem rywala w konkursie.. jak by był rywal i wtedy bym wygrał to bym miał pełna satysfakcje:D

Ogólnie imprezka była pierwsza klasa! Mam nadzieje że wiecej bedzie takich imprez dla weteranów! A może jak dobrze pójdzie to w przyszłosci jakis "Weteran Klub - Kalisz":icon_mrgreen:) Podziekowania za zorganizowanie imprezy dla Jeep Klubu "4x4" oraz dla władz miasta za zgode na te impreze:)

POZDRO!

 

No to gratuluję! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, walimy gdzies w plener np do Slesina;) Bierzemy namioty, wsiadamy na maszynerie i lecimy pod namiotyl;) znalazło by siem pare osób z Kalisza które były by chetne na taki wypadzik;)) Extra by było!

Tylko może za jakis czas, bo chwilowo kryzys paliwowo-kasowy;(

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, walimy gdzies w plener np do Slesina;) Bierzemy namioty, wsiadamy na maszynerie i lecimy pod namiotyl;) znalazło by siem pare osób z Kalisza które były by chetne na taki wypadzik;)) Extra by było!

Tylko może za jakis czas, bo chwilowo kryzys paliwowo-kasowy;(

 

DAMY RADE !!!!!

Fryc i Kobuz pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mariusz napisał, wyjazd w niedziele spod teatru w Kaliszu, przejażdżka do Lichenia , pozwiedzanie , poparadowanie po Licheniu i powrót;) MOże sioe przejade.. jak nie bede miał kryzysu paliwowo - kasowego;P

Fryc i Dario! Zjawicie sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jest taki fajny pomysł żeby kalisz zaistniał w internecie ,konkretnie bedzie robiona stronka o motocyklistach oraz wstępnie rozmawiałem na temat pubu z klimatami motocyklowymi ,miejsca jest na około 60 ludzisków ,lokal jest na rogu młynarskiej przy taxi bagażowym ,tylko trzeba by sie troszke lepiej zegrac ,myśle że narazie zrobimy na zasadzie takiego Towarzystwa Miłośników Motocykli KALISZ i cowy nato??

 

BYŁO SYMPATYCZNIE PODZIEKOWANIA WSZYSTKIM ZA WSPÓLNA JAZDE

Edytowane przez mariuszkalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...