Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tesco byli się spotkać chłopaki, którzy postanowili założyć se klub "dark free riders" (ze 3szt RS 125, a reszta to skutery itp), po spotkaniu pojechali se zrobić ognisko u kumpla na działce:P Ja też miełem jechać, ale nie miałem czym.... Moto będe miał sprawne dopiero w środe:P

Jak tylko wyjade to daję cynka i walne jakąć date spotu! Kto będzie chciał to przyjedzie! :)

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a widze, że sytuacja powoli posuwa się do przodu :) Jako, że dziś mamy dość ładną pogodę pytam, czy ktoś jest chętny do pośmigania?? Proponuje np spotkać się w tym Michałkowie, pogadać i przejechać się troszke. Jacyś chętni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Nie mialem pojecia ze ten temat sie jeszcze ciagnie. To juz 2 lata....... Jeszcze nigdy tak dlugo sie z nikim nie umawialem. Fakt ze w miedzy czasie grupa motocyklistow sie rozrosla i mase sprzetow przybylo. Sporo ludkow, ktorych osobiscie znam pojawilo sie tu na forum.

Moze jednak w tym roku dojdzie do jakiegos spotkanka. Chetnie poznalbym kolegow i kolezanki z okolic :biggrin:. Poki co czekam na klocki...

Jesli traska to proponuje kawalek zrobic terenem hehehe :buttrock:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam po takim czasie może już zapomnieliśmcie o forum ale jest knajpka między Kaliszem a Ostrowem w Skalmierzycach pub Akwarium tam zawsze można spotkać chłopaków na motorach gorąco polecam Tomek

 

O witam widzę że w Kaliszu coś zaczyna się dziać może wreście coś się urodzi ale nawet jak nie to zawsze zostają Skalmierzyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie knajpka w Skalmierzycach mieści się koło banku przy trasie Kalisz - Ostrów przed zakrętem po prawej stronie nazywa się Akwarium gdy byście nie mogli znaleź to tylko pytać każdy w Skalmierzycach wie gdzie to jest pzdro. Siogun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sobote to sie pisze

(tydzien temu bylem w michalkowie i gosc z ochrony lotniska mnie zatrzymywal to stanelem a on do mnie ze dokumenty poprosze , a ja do niego a po co i sobie pojechalem )

He he , dobre :icon_biggrin: to jak? Będzie cos z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema motórzyści!! Fajnie że dużo osób znowu zaczęło pisać na forum, cieszy mnie to:)) Sorry że dopiero teraz odpisuje..Robimy tak! Umawiamy sie na sobotę w michałkowie na lotnisku o godz 16! Mogłem wcześniej zaproponowac konkretną datę i godzinę, ale niestety cały czas miałem motocykl w rozbiórce silnika..Dziś składam silnik więc jutro wyjadę wreszcie! Więc spotkanko w sobote, jeśli oczywiście będzie wam pasowało!! Jeśłi ktoś ma inny pomysł to piszcie!!

Pozdro dla was! - Julas

 

Przekaże kumplom z Dark Free riders żeby tez byli, mam nadzieję że będzie nas sporo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki!!!!!!! WIELKIE SORRY za to że podałem wam jutrzejszą datę..ale zupełnie zapomnialem że mamy święta:)) I kazdy będzie w domu z rodzinką, więc nic nam z tego nie wypali! Jeszcze raz sorry za wprowadzenie w bład! Zreztą na jutro i tak nie udało by sie wszystkich zebrac..UMAWIAMY SIE NA PRZYSZŁĄ SOBOTĘ!! PRZEKAŻCIE KOLEGOM!! PRZYSZŁĄ SOBOTA GODZ 16!! MICHAŁKÓW- LOTNISKO

Pozdro - Julas

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...