Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mniejsza o predkosc.. Najwolniesze moto zawsze jedzie z przodu a reszta sie dostosowywuje:)

Narazie odpuscimy se Michalków, a zamiast tego skoczymy do Turku na festiwal motocyklowy: http://img517.imageshack.us/img517/4781/plakat4tg.jpg

mysle ze bedzie z tego fajna imprezka!

Spotkajmy sie przy teatrze w sobote 3czerwca o godzinie 11 i stamtad wyjedziemy razem do Turku pod ratusz>

Dajcie rade!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mniejsza o predkosc.. Najwolniesze moto zawsze jedzie z przodu a reszta sie dostosowywuje:)

Narazie odpuscimy se Michalków, a zamiast tego skoczymy do Turku na festiwal motocyklowy: http://img517.imageshack.us/img517/4781/plakat4tg.jpg

mysle ze bedzie z tego fajna imprezka!

Spotkajmy sie przy teatrze w sobote 3czerwca o godzinie 11 i stamtad wyjedziemy razem do Turku pod ratusz>

Dajcie rade!

Pozdro

 

Jeżeli mogę coś zasugerować to przyjedzcie szybciej ,ponieważ o 12 jest msza w Tuliszkowie,a to jest jeszcze 17 km od Turku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja się pisałam na tego 3 ale dzisiaj miałyśmy mały poslizg na leśnej drodze :D i nie wiem czy będzie nam dane jechać (dane tzn danas zgoda od rodziców :D )

 

Ale jak cos to ja się piszę :) - chyba sama nie wiem na co :(

 

 

Pozdrawiam

 

ps: ale dziś zmokłam blee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta msza to jest przed Turkiem czy za ? Jadac z Kalisza?

Bo ja sie zastanawiam czy jechac na te msze..

Pozdro

Tuliszków jest na trasie z Turku do Konina. Także macie 2 trasy do wyboru. Albo przez Turek i dalej na Konin. Albo prosto z Kalisza na Konin i potem w prawo w Rychwale. Proste :biggrin:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jedzie ktos na v2 do znina 16-18 VI bo ja sie wybieram

 

jak by co to za mna pojedzie szwagier samochodem wiec bagarzy nie trzeba taszczyc na motorze a jak ktos sie chce zabrac to wolne miejsca w samochodzie terz sa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, cos sie dzieje:) Ja wam proponuje odpuscici sobie teraz spota a zgadac sie i jechac razem na "Wrzesnie" 23-25 czerwca:D Czyli juz za tydzien! Spotykamy sie w Kaliszu pod teatrem i jedziemy, wprawdzie godziny jeszcze nie znam, ale to sie ustali jakos w przyszlym tygodniu.. Zreszta jak sie powie że np o godzinie 13 to i tak ludzie przyjada o 15.. (norma w Kaliszu:)

Pozdro!

ps.ZGLASZAC SIE KTO JEDZIE NA ZLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...