Skocz do zawartości

Gmole


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Piotrek

gmole mocowane sa do silnika a dokladniej do elementu pomiedzy blokiem silnika a rama :P, chociaz widzialem gmole do ikjotek mocowane do ramy.

 

pawel

 

znaczy sie myslisz o gmolach :P))) fotke i pewien link wyslalem ci emilia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pytanie wrzuciłem już na stronie Banditów, ale nikt nie odpowiada, to szukam dalej odpowiedzi:

 

Słuchajcie... mam ważne pytanie w sprawie gmoli.

Ważne jest, żeby były mocowane w 3 punktach, czy wystarczy w 2?

 

Nie będę kupować żadnych za 400 ani za 250 PLN, tylko kupuję rurkę 3/4 cala bez szwu w hurtowni wyrobów stalowych za niecałe 10 zł za metr... W sieci można znaleźć dużo fotek Bandytów z gmolami, więc zrobiłem se formę na wzór tych z sieci jak to należy wygiąć. Na warsztacie w pracy koleś mi to elegancko powygina i pospawa za browara (...a niech nawet będzie za szesciopak). Pomaluje se je albo i pochromuje i mam eleganckie gmole za grosze...

 

Już się przymierzałem do takich mocowanych w 2 punktach, a kilka osób mi powiedziało, że na 2 nie warto, bo jak sie maszyna wyłoży, to gmol sie zegnie i wbije w karter, i jak już to lepiej takie potrójne - mocowane w 3 miejscach. Wtedy nic takiego sie nie stanie.

 

Co Wy na to?

Ma ktoś doświadczenia z gmolami? Ma ktoś mocowane w 2 miejscach i się nie zawiódł?

Mi szczerze mówiąc bardziej się podobają wizualnie takie prostsze - na 2 mocowania. Na 3 mocowania to już nadmiar złomu pod nogami, ale jeśli gmole na 2 mocowania mijają się z celem to trudno... zrobie na 3.

Czekam na wszelkie doświadczenia w temacie gmoli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...