Skocz do zawartości

Karta Motorowerowa


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bym sie zalamal jak bym oblal przez niezalozenie kasku. Kiedys myslame ze kask to sciema, ale zawsze zakladalem. Mialem do podjechania 200m przez wysoka trawe. Bylo z gorki i byl rowek od wody deszczoej. wpadlem w niego, zaliczylem glebe glowa o ziemie. Nic sie nie stalo ale od tej pory zawsze jezdze w kasku. Wam tez tak radze.

Ile sie teraz placi za egzamin na karte motorowerowa?? tak z ciekawosci pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoły mają obowiązek zorganizowania tego' date=' i z tego co wiem to NIEODPŁATNIE, kosztować może tylko wydanie karty motorowerowej[/quote']

 

Być moze ale jak u nas robili na karte rowerową to byłam dopiero w czwartej klasie podstawówki :P Gdybym wiedziała że mają taki obowiązek to bym walczyła o to :P No ale trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze uczyłem się w gimnazjum chciałem zrobić kartę, ale tamta babka od techniki była nieco ******* nie rozróżniała motoroweru od motoru i mówiła że to bardzo niebezpieczne itp... nie chciała brać odpowiedzialności za wystawienie karty, bo powiedziała że z teorii może sprawdzić ale musze mieć jeszcze praktykę a że wtedy jeszcze simaka nie miałem a jeśli miałbym to musiałbym go z głoskowa do wawy wieźć przez samo centrum warszawy to podziękowałem.... Oficjalna wersja była taka, że ktoś z kartą mi go przywiezie ale żaden ze znajomych nie mial i wogle takie problemy.

 

Potem poszedłem do gościa z nauki jazdy przy szkole i sytuacja taka sama. Potem chciałem w sarbo zrobić , ale tam wiadomo 200zł potem nawet babcia mi dała je ale stwierdziłem że lepiej je do moto dołożyć i nie było jak pojechać do tego ich biura bo musiałem być z rodzicem a oni nie mieli za bardzo kiedy.

 

Siłą rzecz nie mam tej karty, w razie czego mam karte rowerową (wiem że sie nie liczy ;) ) Ale i tak tu gdzie jeżdżę to wystarczy mieć tablicę rejstracyjną i kask, jeśli to jest to jest super ok...

 

 

P.S. Może sobie tak przy okazji zrobie teraz karte...

P.S2. Znalazłem linka do mojego tematu zresztą całkiem podobnego - http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...ta+motorowerowa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No własnie ja tez musze zrobić karte motorowerową , w szkole mi powiedzieli że oni tego nie robią 8O dyrektor mi oświadczył że on nie wie o co mi chodzi 8O ;)

moja mama zadzwoniła na policje powiedzili jej że mam się zgłosic do wydziału ruchu drogowego i oni mi powiedzą co mam dalej zrobić....ide w poniedziałek.A ile trwa wyrabianie karty ? i jak to jest bo ja nie mam pojęcia :| robie sobie testy w necie , idzie mi dobrze ;) ale nie mam zadnej praktyki :? "Wygadana" a czemu nie miałaś praktyki :?:

 

Pozdrawiam

Sandra ;)

 

ps: a moze pomęcze jeszcze dyrektora....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kartę zdawałem 4 lata temu. Zaraz jak wybiła mi 13. Miałem wtedy Rometa.

 

Na początku teoria. Zdałem bez problemu. Kilknaście pytań na teście na komputerze. Zwyczajna normalka.

Następnie praktyka. Odbyła się ona na skuterze ;) Peugot ;) Jezu co to było. Wystarczyło że zrobiłem jedno kółeczko, ósemke i to wszystko. Pieczątka do karty i mogę póki co śmigać motorowerami. ;)

 

Ale w ogóle fajnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...