Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro w Łagiewnikach przy wlocie od strony Wrocławia o godz. 10.00 spotykamy się w celu wspólnej wycieczki do arboretum w Wojsławicach k. Niemczy (wspaniałe miejsce o tej porze roku), bleższe informacje w dziale "Cruiser/Chopper"...

Ja będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę.

 

Dzięki za cynkę - jak widac na niektórych można liczyc zawsze :P

Ja nie dosc ze mam o 10:00 komunie w rodzinie, to ostatnio próbowałem zapalic royala "na pych" i od tygodnia chodze z gorączką :eek:

Natura radzi sobie z nieprzystosowanymi :D

 

Marcysiek - rób zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalkulacja jest bardzo prosta, miła trasa - jakieś 170-180 km od wrocławia, bardzo ładne asfalty po czeskiej stronie, śmiesznie tanie piwo i jedzenie, no i sam wjazd na zlot najtańszy w sezonie - w tamtym roku i dwa lata temu po 150 kcs, to było ok 17 zł. Do tego miły klimat, i fajna zabawa, bo zlot nawet podopinany. Warto podjechać. Wstępnie start ok 17 z wrocławia w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę :icon_mrgreen:

...może warto by było razem polecieć grupą...

Kiedy myślelibyście wyjechać?

 

... widzę widzę... oki... hmmm... a może przesunąć o godzinkę... praca...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez devilcape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no praca pracą, ale nie można przesadzać, już raz leciałem o 21 z wrocławia do Jicina w czechach na zlot, i jak wjechalismy na zlotowisko o 1 w nocy, to akurat dziekowali za zabawę i zapraszali na rano.... czeskie poczucie humoru.... wiec jak sie da, to urwać się z pracy 30 min wcześniej, i o 17 czekamy na siebie na BP, tradycyjnie wylot na kudowę, tam gdzie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też szukam usilnie garażu od kwietnia dla mojego moto we Wrocławiu, ale najpewniej skończy się na parkingu strzeżonym koło Hotelu Wrocław, bo tam mam najbliżej 8)

Pzdr @starte

 

 

130 zł miesiąc :banghead:

sprawdzałęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...