Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartic to chłopak z Orlego Gniazda, taka grupa motocyklistów która nas nie lubi :icon_mrgreen:

 

Kaśka - jeździsz bez prawka na moto ??

Ja? :icon_mrgreen: :)

No co Ty ;) bez prawka? :) nie odważyłabym się :icon_mrgreen:

 

A kto to dziś w godzinach popołudniowych jeździł po Wrocku ?? Widziałem trójkę przed 18:00 na Muchoborze Wielkim ... ?? kto to był ??

Milo niech Cię to nie interesuje, kto to był ;) tylko telefon do rączki i dzwonić od jutra do Kasi i umawiać się na latanko :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jakoś mi tak się pomyślało :/ ja się nic nie będe odzywal w tej kwestii ... :icon_mrgreen:

 

Nie wiem właśnie jak Wy ale ja dopiero mam przejechane nie cały 1tyś km i wydaje mi się że dość wolno śmigam jak na jazde w grupie. To moje pierwsze 1tyś km na motorze - nie na tym nowym ale w całym życiu :] Ale jakoś się zdzwonimy a już na 100% w weekenda ... bo przyznam że jazda samemu jest dość kiepska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik najlepszy warsztat jest na Żelaznej u Maria (ino jak będziesz chciał zmieniać opony to zadzwoń wcześniej i weź ze sobą łyżkę nóż widelec kielicha i litrówkę... ) :flesje: :crossy:

 

((Zadzwoń do mnie koneicznie wcześniej coby ustawić z chlopakami wymianę opon) :wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja po swietach :flesje:

Konik najlepszy warsztat jest na Żelaznej u Maria (ino jak będziesz chciał zmieniać opony to zadzwoń wcześniej i weź ze sobą łyżkę nóż widelec kielicha i litrówkę... )

 

((Zadzwoń do mnie koneicznie wcześniej coby ustawić z chlopakami wymianę opon)

No... taka pomoc to ja lubie :crossy: Tylko 3 ale: 1.oponki sa detkowe, 2.lyzek i nozy to ja nie mam... chyba ze kuchenne :cool:, 3.musielibysmy sie uwinac przed Rybolem. Jeszcze dzis wieczorem zagadam do Ciebie na gg.

 

W weekend pół Wrocka :smile: wyjeżdża na rybnicką bibę

Zeby tylko polowa :smile: :wink: :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy moto stoi na kołach :crossy: :clap: :wink: :banghead:

teraz trza serce zaaplikowac i reszte gratów...

No to SZACUN PGR-ku... składaj sprzęta coby po Wrocku była większa ekipa do śmigania :banghead:

Jakieś nocne latanko wypadałoby kiedyś urządzić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trzeba moto spłacić :banghead: :evil: Szukam sponsora :banghead:

Kurde Astarte ustaw się w kolejce, ja byłam pierwsza :wink:

 

A ja szukam sponsorki - ma być bogata i z przedsięwzięciem :cool:

No i skąd my Ci teraz weźmiemy babę z przedsięwzięciem :lalag:

 

 

Dzięki wszystkim za wspólne motolatanie :clap:

Ludzie z Orlego Gniazda okazali się niegroźni i dostaliśmy nawet zaproszenie na następny czwartek :wink: także zapraszamy wszystkich wrocławskich i okolicznych motonitów do spotkań czwartkowych w Orlim Gnieździe (jak się jedzie na lotnisko to po prawej stronie - pierwsza droga przed)

Jerry powiedział, że tak dużo chromu to jeszcze nie widział ale ludzie sympatyczni także zapraszamy w imieniu Tomka założyciela klubu.

Protek Tobie by się tam podobało, sama armatura sanitarna :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...