Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gośćyarecki_*

Witam motomaniaków z Wrocławia ;)

Ja tutejszy, śmigam na biało-niebieskim GS500F

Jak ktoś jest chętny na garażowanie swojego sprzętu we Wrocku przy ulicy Elizy Orzeszkowej to pisać na maila [email protected] bo mam garaż 2 stanowiskowy, gdzie spokojnie wejdzie kilka maszyn.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w sprawie bardzo naglącej.... czy znacie moze jakis dobry zaklad mechaniczny - motocyklowy (Naprawa). Mam bajzel w silniku. google nic nie podpowiada konkretnego, wiec zwracam sie do Was, Wroclawiakow, ktorzy do czynienia z motorami maja troche wiecej albo i wiecej niz troche :icon_mrgreen:

 

Bardzo prosze o konkretne adresy, moze numery tel. na PW.

 

Pozdrawiam...

 

- zrozpaczony...

http://www.motoserwiscichosz.pl/

 

P O L E C A M ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów rejestrował ostatnio moto we wrocławskim urzędzie???? Co za bzdury powypisywane są na stronie urzędu!!! jakieś świadectwo homologacji ... jakaś opłata 500 zł na fundusz ochrony środowiska??? niemożliwe... zatem jakie dokumenty potrzebne są obecnie do !!skutecznej!! rejestracji moto???

 

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów rejestrował ostatnio moto we wrocławskim urzędzie???? Co za bzdury powypisywane są na stronie urzędu!!! jakieś świadectwo homologacji ... jakaś opłata 500 zł na fundusz ochrony środowiska??? niemożliwe... zatem jakie dokumenty potrzebne są obecnie do !!skutecznej!! rejestracji moto???

 

Dziękuję za odpowiedzi

 

Ja rejestrowałem ale nie ponosiłem żadnych dodatkowych kosztów.Opłata rejestracyjna + książka pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów rejestrował ostatnio moto we wrocławskim urzędzie???? Co za bzdury powypisywane są na stronie urzędu!!! jakieś świadectwo homologacji ... jakaś opłata 500 zł na fundusz ochrony środowiska??? niemożliwe... zatem jakie dokumenty potrzebne są obecnie do !!skutecznej!! rejestracji moto???

 

Dziękuję za odpowiedzi

 

Ale to chyba tylko dotyczy sprowadzanych motocykli, a nie już zarejestrowanych w PL

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usłyszycie głośny huk, strzały i warkot, a waszą pierwszą myślą będzie "co to jest?" - to znaczy, że bartic jedzie :D

 

virago wróciła na drogę, na nowych wydechach :D

 

pozdrawiam

bartic

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oprócz Tomka to w okolicy i tak nikogo innego nie ma ( przynajmniej nic o tym nie wiem). W samym Wro się nie interesowałam. Ale nie byłabym taką entuzjastką ad jego usług. Przede wszystkim czas trwania naprawy trochę się dłuży. Albo to może ja jestem taka niecierpliwa?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz Tomka to w okolicy i tak nikogo innego nie ma ( przynajmniej nic o tym nie wiem). W samym Wro się nie interesowałam. Ale nie byłabym taką entuzjastką ad jego usług. Przede wszystkim czas trwania naprawy trochę się dłuży. Albo to może ja jestem taka niecierpliwa?? :icon_mrgreen:

 

 

He? Robię u gościa od dawna ale byłem przekonany, że mu na chrzcie Robert dali, a nie Tomek :>

Człowiek się uczy całe życie :icon_mrgreen:

 

Polecam gościa bo jest skrajnie uczciwy i nie zdziera, a że długo robi to wynik obłożenia, cała okolica

u niego serwisuje i kawał Wrocławia :crossy:

 

 

Aha, tego, wypadałoby sie powiedzieć coś o sobie, urodziłem sie w styczniu, a właściwie to w pierwszej

połowie stycznia, a dokładnie to 10. stycznia. To może tyle.

Właśnie skończyłem czytać 66 stron różnych bredni, więc jestem poniekąd w temacie. Czasem

nie kumałem o co biega ale szklaneczka borygo rozjaśniała musk.

 

Dobra, i tak dużo tutaj spamu hehe ;) powitać i tego tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo skleroze mam, znaczy fajnie jest mieć coś własnego ale nie zawsze jest to przydatne :>

 

Taka sprawa że teraz kisnę na emigracji, jakieś 800 km od Wrocka więc wspólne chla... znaczy się jeżdżenie

nie bardzo raczej się uda. Ale za to kursuję co jakieś 2 tygodnie do kraju więc jakby ktoś potrzebował

jakiś złom z ebaja, czy tam innego przekupnia niemieckiego to moge załatwić/obgadać/pomacać/przywieźć *

 

A, i dzięki za powitanko :>

 

 

* potrzebnego nie skreślać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...