Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie. 1 czerwca (piątek) wyprowadzam się z maślic i chcę zrobić "pożegnanie z maślicami" czyli dużo hałasu, dymu i gumy. ogólnie można to połączyć z wyjazdem do tej rudery co kaka załatwił. to jak? panowie, przyjedziecie po mnie? postrzelacie, popalicie gumę (jak kto woli) i pojedziemy

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brodaku było przednio, jako że był to mój pierwszy zlot w czechach to byłem na maksa zaskoczony paniami na scenie... kraj mocno wyzwolony!! :clap:

Ale czesi troszkę za spokojni są :biggrin:

Podsumowując trzeba zaliczyć kolejne czechy i kolejne ichniejsze rozrywki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrocławskich dzidowników.

 

Z racji że sprzedałem XJ i szukam następnego moto mam wielką prośbę:

Czy ktoś z Was nie zechciałby się wybrać na oblookanie moto 100km od wroca? Bedę jechał autem z kumplem i chętnie wziąłbym kogoś bardziej obeznanego z plastikami (jest też opcja wyjazdu na moto więc może być mała wycieczka).

 

Wyjazd w środe po pracy (tak okolo 17-17:30).

 

Byłoby super jakby ktoś zechciał się przejechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o SFF bielawa i z tym organizowna po raz 4-ty michalkowa wiec dawac znaka kto jedzie nie mozna opuscic takiej zlotowej bani tu macie linka :wink: :

http://forum.motocyklistow.pl/Uwaga-MICHAL...306-t72110.html

 

 

A oglodnac moto i doradzic moge tylko ze na srode jestem zajety wiec trudno ale jak cos by sie zmmienilo to dam znac tylko powiedz co oglodasz ???

Edytowane przez kakanogaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał będę yamahe thundercat.

 

Sam już nie wiem czy jechać, jest w dobrej cenie (9300) ale trzeba dokupic naklejki na jedna strone bo jest po malowaniu, a zdaje mi sie ze te co ma drugiej stronie to chyba w tym roczniku nie występowały, zresztą sami oceńcie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M437770

 

Ciekawe czy bardzo wytarzana była...

 

Może ktoś z Was już oglądał to moto?

Edytowane przez RooSu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do tego cat'a to średnio mi się on podoba z kilku względów:

- malowana czacha

- oba boki również

- te naklejki "aero super sport" na dupie też nie są takie jak powinny być

- brak napisu yamaha na czaszy nad lampą

- tłumik lekko draśnięty więc mogło wcale tak źle nie być

 

Teraz jest coraz tych moto więc jest w czym wybierać i ja bym nie rzucał się na pierwszego lepszego.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj oglądać to moto. Leżał z obu stron, czacha nie do końca równo sie z lampą zgrywa, plastiki między ramą a owiewką nie pasują dokładnie, poułamywane miejscami, brakuje niektórych śrubek, krzywa prawa kierownica, praktycznie brak klocków na tyle. Co do silnika to nie jestem ekspertem ale nie chodził idealnie (gorzej od innego Tcata którego oglądałem). Moto jechało prosto, wydaję mi się że z 2 biegiem OK, wskakiwał gładko a i po odkreceniu do 10k obrotów nie wyskakiwał. Opony OK, łańcuch przed połową naciągu.

Wydaje mi się, że ta naklejka YZF na lewej owiewce nie występowała w tych rocznikach (chyba od 98 taka była) .Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Jak dla mnie za bardzo wytarzany, szukam dalej

 

Dzięki za zainteresowanie

Edytowane przez RooSu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w sprawie bardzo naglącej.... czy znacie moze jakis dobry zaklad mechaniczny - motocyklowy (Naprawa). Mam bajzel w silniku. google nic nie podpowiada konkretnego, wiec zwracam sie do Was, Wroclawiakow, ktorzy do czynienia z motorami maja troche wiecej albo i wiecej niz troche :icon_mrgreen:

 

Bardzo prosze o konkretne adresy, moze numery tel. na PW.

 

Pozdrawiam...

 

- zrozpaczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w sprawie bardzo naglącej.... czy znacie moze jakis dobry zaklad mechaniczny - motocyklowy (Naprawa). Mam bajzel w silniku. google nic nie podpowiada konkretnego, wiec zwracam sie do Was, Wroclawiakow, ktorzy do czynienia z motorami maja troche wiecej albo i wiecej niz troche :D

 

Bardzo prosze o konkretne adresy, moze numery tel. na PW.

 

Pozdrawiam...

 

- zrozpaczony...

Ja ostatni serwis robiłam w Jelczu-Laskowice u kolesia, który pracował wcześniej w Niemczech w salonie Hondy. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie i cacy mi zrobił, ale przejechałam raptem 50 km, więc nie mogę rzecz nic konkretnego :buttrock: Ale polecał mi go znajomy, który zawsze u niego serwisuje, więc jeżeli ci pasi to prześlę ci numer na PW?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w sprawie bardzo naglącej.... czy znacie moze jakis dobry zaklad mechaniczny - motocyklowy (Naprawa). Mam bajzel w silniku. google nic nie podpowiada konkretnego, wiec zwracam sie do Was, Wroclawiakow, ktorzy do czynienia z motorami maja troche wiecej albo i wiecej niz troche :crossy:

 

Bardzo prosze o konkretne adresy, moze numery tel. na PW.

 

Pozdrawiam...

 

- zrozpaczony...

 

Jak chesz bandyte robic to lec na ul. Rakową firma RPM motocykle autoryzowany serwis hondy, B6 u nich robilem i B12 robie wsio oki

pozdr

j

 

W tamtym roku na Bordaku tylko my bawiliśmy się pod sceną - reszta stała i podpierała drzewa... widze, że nic się nei zmieniło... :icon_mrgreen:

Kawalerze nie przesadzaj nie przesadzaj ogrodnikiem nie jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...