Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. jechałam, szarpnęło i tyle widziałam... ogólnie rzęzi coś tam w głowicy i prawdopodobnie cały silnik do wymiany. swoją drogą gdy ją odpalam - oddaje dźwięk jak jakiś ruski czołg. boję się rozkręcenia, muszę się na to psychicznie przygotować.

tak, współczujcie mi :(

 

 

to nie odpalaj już jej,

 

dobra jesteś, skoro zajechałaś gs-a, :buttrock: , olej mu sprawdzałaś/dolewałaś itp ?

 

 

już teraz wiem dlaczego każesz się nazywać PANI :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie odpalaj już jej,

 

dobra jesteś, skoro zajechałaś gs-a, :buttrock: , olej mu sprawdzałaś/dolewałaś itp ?

 

 

 

odpalić musiałam, by usłyszeć mógł to ktoś,kto się zna więcej niż ja ;)

 

nie zajechałam jej, tak musiało zapewne się po prostu stać :icon_rolleyes: olej był sprawdzony, dolany też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katastrofa

 

dzisiaj po 15 na grunwaldzkim w strone centrum rozbil sie motocykl, w stluczce braly udzial 2 osobowki i chyba na ost z nich wpadl motor, jechalem jak gosc siedzial na krawezniki i byla juz policja.wskazal kciukiem okay.wracalem 40 min pozniej karetki nie bylo, wiec chyba jest z nim okay.uwazajmy na siebie.pozdro dla horneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, ale bądźmy dobrej myśli...

Masz jakiegoś sprawdzonego mechanika, który ci wskrzesi moto?

 

 

jestem w trakcie poszukiwań, ale zapewne znajdzie się taki, który zrobi mi ją w którkim odstepie czasu, bowiem na tym mi najbardziej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwoch jeden tomek na paprotnej tam gdzie iedys byly zaklady drobiowe za marino, a drugi to jacek bikersplace na soltysowickiej.

osobiscie jezdze do tego pierwszego na naprawy i kontrole(niedrogi i solidny), ten drugi skladal mi moto po wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moto-ludziska,

 

jest zlot w Nysie, a to niedaleko. 28-29 sierpień. Ktoś się wybiera? Raz, że będzie okazja, a dwa, no że będzie okazja (jechać razem oczywiście))

 

pzdr, h.

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie blisko, to i można na jeden dzień, ja tak byłem w Krotoszynie, ale na Nysę nastawiam się raczej na nocleg niedaleko zlotu. Jutro będę dzwonił i pytał o miejsca w domkach nad jeziorem.

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skoro dolny śląsk ma się łączyć to zapytam, czy ktoś wylatuje na Jicin, Czechy? Wypada to w ten weekend.

Ja dopinam się do ekipy z Rybnika, ale mogę chętnie się zintegrować na miejscu.

Wstępnie spotykamy się w piątek na cpn-nie w Kłodzku o godz. 14. Jak coś to zapraszam. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...