Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wrocek, pisać gdzie, kto, kiedy i o której rusza na rybnik!!

preferowany piątek oczywiście, co dwie noce, to nie jedna.

 

 

No wlasnie...Wroclaw moglibyscie cos napisac, kiedy jedziecie. Witas juz sie pytal, ale ja powtorze to pytanie, bo zostalo juz 5 dni.

Ekipa leszczynska jedzie juz w piatek...cos kolo godz. 16. Ostatnio na Rybnik tez wyruszalismy z Wroclawiem...a ze potem porozdzielalismy sie i kazdy inaczej dojechal:P Wiec pisacco i jak, gdzie zbiorka...oczywiscie mowie o piatku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Leszna jestesmy w stanie wyjechac tak, zeby byc na 16 we wroclawiu kolo BP, oczywiscie w piatek.

Wiec mam nadzie ze wam tez tak bedzie pasowalo i ze pojedziemy, mniej lub wiecej razem :flesje:

 

DiboS60: chodzi o ten Rybnik kolo Gliwic (w lini prostej 186,92km :smile: a jesli jedziesz 90-100 to od nas Beti tez rozwija takie predkosci, wiec moglibyscie sie dogadac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz w rybniku mamy byc o 18.30-19.00 to chyba we wrocku trzebaby sie spotkac o 16.00 do wymarszu. co wy na to? BP 16.00? pozdro

Ile czsu planujecie jechac od Wrocka? Jak liczę to wychodzi 3h :icon_biggrin: Czy ktoś wyjeżdż późnej niż o 16 lub w sobote rano??

pzdr

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no licze 2,5 - 3 godziny na ponad 200 km... w koncu jak mamy jechac grupą, rowniez z dziewczynami to nie ma co liczyc na powyzej 120 km/h, (zreszta mi przy 140 lekko rece zaczyna wyrywać przy mojej kierownicy :icon_mrgreen: ) pewnie po zjezdzie z autostrady jeszcze bedziemy tankować, we wrocku pewnie sie ktos spozni i mysle ze tak zleci ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze wolalabym o 16 zeby wyjechac z Wrocka, no bo ja wolno jade, a nie chce zeby sobie wszyscy pojechali beze mnie. A i tak ostatnio na mnie czekali jak zbiorka byla

 

 

Beti widziałem na allegro NOS-y do Virówek :buttrock: zapodaj takiego a kolegów odstawisz na autobanie że heeeeeeeeejjjjjjj :buttrock: :P :banghead: :buttrock:

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...